telefon simge resimi
whatsapp ikonu

CNR Teknik Servis firmamız, İstanbul'da Beko Klima Servisi hizmeti sunan öncü ve güvenilir bir firmadır. Uzun yıllardır sektörde hizmet veren deneyimli ekibimizle, klima bakım, onarım ve montaj hizmetlerini kaliteli ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Beko markalı klimalarınızın tüm sorunlarına etkin çözümler üreten CNR Beyaz Eşya Servisi firmamız, garantili hizmet anlayışı ile karşılaştığınız problemleri en kısa sürede gidermektedir. Profesyonel ekibimiz sayesinde, klimalarınızın performansını arttırarak enerji tasarrufu sağlamanız mümkündür.

CNR Teknik Servis olarak, Beko Klima Tamiri hizmetlerimizi şu şekilde sıralayabiliriz:

- Periyodik Bakım Hizmetleri

- Arıza Tespiti ve Onarım Hizmetleri

- Montaj ve Demontaj Hizmetleri

- Yedek Parça Temini

- Klima Gaz Dolumu

İstanbul genelinde Beko klima servisi arayışındaki herkese CNR Teknik Servis'i güvenle tercih edebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sunduğumuz hızlı ve kaliteli hizmetlerle, klimalarınızın ömrünü uzatmayı ve verimli çalışmasını sağlamayı hedefliyoruz.

Beko Klima Servisi hizmetlerimizden faydalanmak ve detaylı bilgi almak için Beko Servisi ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekibimize güvenle klimanızı emanet edin, siz de kaliteli ve konforlu bir yaşamın tadını çıkarın. Diğer Beko marka ürünlerinizin beko servisi için bizimle iletişime geçini.

Beko Klima Servisi Bölgeler

Hemen Servis Çağır

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara
Whatsapp

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat
Servis Bölgelerimiz

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele