telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  AEG Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Teknolojiyi özgün tasarımlarıyla birleştirerek her daim kaliteli işlere imza atmaya özen gösteren AEG markası, ürün gamında TV, buzdolabı, televizyon, süpürge, bulaşık ve kurutma makinesi gibi daha pek çok beyaz eşya seçeneklerine yer veriyor. Markanın en önemli avantajlarından birisi de garanti konusunda büyük avantaj sağlamasıdır. Eğer AEG marka bir cihazınız varsa servis ve destek konusunda rahatlıkla çözüme ulaşabileceğinizi bilmelisiniz.

AEG Beyaz Eşya Servisinde Onarım Süreci Nasıl İlerliyor?

Eğer arızalanan bir AEG beyaz eşyanız varsa teknik servisten bilgi almak için öncelikle ilgili iletişim numarasını aramanız gerekiyor. Ayrıca iletişim formunu kullanarak da en kısa sürede bilgi edinebilmeniz mümkündür. Örneğin: AEG TV servisi ile iletişime geçtiyseniz en yakın teknik servis size yönlendirilecektir. Güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla bozulan ürünlerin tamiri ve onarımı en kısa sürece gerçekleştirilir.

AEG Beyaz Eşya Garanti Hizmeti Kaç Yıl?

AEG beyaz eşya servisi, ürünlerin teknik bakımını sağladıktan sonra parça değişikliği durumlarında en az 1 yıl garanti hizmeti vermektedir. Alanında deneyimli teknik kadro, beyaz eşyanızda oluşan olası sorunları ve bozulmaları kusursuz şekilde çözerek her koşulda müşteri memnuniyeti kazanmaya özen gösterir.

Tamir Edilmiş AEG Beyaz Eşyaların Teslimatı Nasıl?

AEG süpürge servisi veya diğer büyük beyaz eşya servislerinde ürün teslim alındıktan sonra arızası kontrol edilir. Ayrıca sadece arızalı bölgesi değil diğer sağlam yönleri de incelenir ve değiştirilecek parçaları varsa değişimi sağlar. Ardından 2 iş günü içinde sahibine teslim edilir.

AEG beyaz eşya servisi aynı zamanda klima, soğutucu, ankestre ve çamaşır makinesi gibi ürünlerin de bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır. Ekonomik ödeme koşullarıyla sağlanan hizmetlerden faydalanarak beyaz eşyalarınızın sorununa çözüm bulabilir ve kullanım ömrünü olumlu yönde etkileyebilirsiniz.

AEG Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele