telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz Beyaz Eşya Markaları

Tümünü Gör

Arçelik Servis

15 yıllık tecrübesiyle arçelik servis hizmeti veren firmamız, deneyimli kadrosuyla İstanbul Anadolu Yakası ve İstanbul Avrupa yakasında aynı gün servis hizmeti veriyor. Arçelik servis ekibimiz, televizyon servisi, kombi servisi, klima servisi, elektrikli süpürge servisi, buzdolabı servisi vb. kategorilerde hizmet vermektedirler.

Samsung Servis

Tecrübeli ekibimiz ile İstanbul ilinde aynı gün servis hizmeti sunmaktayız. Samsung servis ekibimiz ile sizler için buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli süpürge, fırın, klima, televizyon vb. ürünlerin de servis hizmeti sunmaktayız.


Regal Servis

Konusunda uzman olan Regal Servis ekibimiz sizler için uzun yıllardır itinayla televizyon, klima, fırın, elektrik süpürgesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi vb. servis hizmetleri vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa yakası için aynı gün servis imkanımızdan yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evinizde ihtiyaçlarınıza uygun olarak kullandığınız markaların servis ve bakımlarını yapmaktayız. 71’i aşkın markanın tamir ve bakımını 15 yıllık tecrübemiz ve profesyonel ekibimiz sayesinde kaliteli bir şekilde işlemleri yerine getirmekteyiz.
Hızlı iletişim için:
Çağrı Merkezi : 444 54 13
Anadolu Yakası : 0216 361 44 21
Avrupa Yakası : 0212 523 49 80