telefon simge resimi
whatsapp ikonu

CNR Teknik Servis firması olarak, Airfel marka ürünler için de tamir ve bakım hizmetleri sunmaktayız. Airfel marka cihazlarınızda yaşayabileceğiniz herhangi bir sorun için CNR Teknik Servis ekibimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

CNR Teknik Servis olarak, Airfel marka klimalar, kombi cihazları ve su ısıtıcıları gibi ürünler için tamir, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız. 

CNR Teknik Servis olarak uzman teknisyenlerimiz, Airfel marka cihazların tamir ve bakım işlemlerini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca, müşteri memnuniyetine büyük önem veren CNR Teknik Servis ekibimiz, işlerini zamanında ve profesyonel bir şekilde yaparak müşterilerinin cihazlarına en iyi hizmeti sunmaktadır.

CNR Teknik Servis, İstanbul genelinde hizmet vermektedir. Airfel marka cihazlarınız için CNR Teknik Servis'i tercih ederek, uzman teknisyenler tarafından yapılan kaliteli hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Hizmet Verdiğimiz   Airfel  Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası, Airfel Marka airfel servisi ihtiyacınız için linkten ulaşın.

Airfel Servis Bölgeler

Airfel Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara
Whatsapp

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat
Servis Bölgelerimiz

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele