telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz   Airfel  Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Airfel bir Türk markası olarak 1999 yılında klima ekipmanları ithalatı yaparak sektöre adım atmış, kendi üretim tesislerini kurarak portföyünü geliştirmiştir. 2011 yılında Japon iklimlendirme sistemleri üreticisi DAIKIN tarafından satın alınmış olan Airfel markasının Hendek tesislerinde hem Daikin hem de Airfel ısıtma ve soğutma sistemleri üretilmektedir. Airfel Daikin, 6 bölge müdürlüğü, 170 bayi, 500 satış noktası ve 500’den fazla Airfel Servisi ile geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Airfel Kombi Arıza Nedenleri

Uzun ömürlülük, dayanıklılık ve verimlilik kriterlerinde üretilen herhangi bir kombi gibi Airfel kombi cihazınızda veya sisteminizde potansiyel arızalar mümkündür. Arıza nedenleri arasında termostat sorunları, sızıntı yapan conta veya iç bileşenler, radyatör panellerindeki tortu ve kir birikintileri ilk sıralarda yer alır. Bu ve benzeri sorunlar için Airfel Kombi Servisi teknik desteği alınmalıdır. Gaz, elektrik ve su kombinasyonu, yüksek teknik bilgi gerektirir, kişisel bir müdahale de bulunulması son derece tehlikelidir.

Airfel Klima Arıza Nedenleri

Klimanız birdenbire durdurduğunda, bunun nedeni atmış bir sigorta veya tetiklenen devre kesici kadar basit bir şey olabilir. Airfel klimanızla ilgili birçok sorun, profesyonel bir Airfel Klima Servisi teknisyenine ihtiyaç duyacak olsa da, bazen basit sorunları kendinizin gidermesi de mümkündür.

– Klimanız Açılmıyor mu? Önce kondansatörün çalışıp çalışmadığını belirlemek için dış ünitenizi kontrol edin. Ünitenin fişinin takılı, sigortasının normal, termostatınızın doğru ayarlandığını gözden geçirin. Termostatınızı 5-10 derece düşürün, klimanız hala açılmıyorsa motor veya kompresör ile ilgili ciddi bir sorun olabilir.
– Klimanız soğutmuyor mu? Nedeni kirli veya tıkalı bir hava yoğunlaştırıcınız olabilir. İlk adımınız, dış üniteyi kontrol etmek ve etrafını temizlemektir. Ardından, filtrenizi kontrol edin, çoğu zaman, kirli filtreler havayı evaporatör bobinine sınırladığında, bobin donabilir, klimanız soğutmaz.
– Klimanız evinizi yeterince soğutmuyor mu? Ortalama sistem, dış ve iç sıcaklık arasındaki 20-25 derece sıcaklık farkını koruyabilmelidir. Her şey normal seyrederken klimanızın performansı düşmeye devam ediyorsa ve dış ünitenizde buzlanma görürseniz, klimanızı kapatın ve bir Airfel Teknik Servisi profesyoneli arayın.

Airfel Kazan Arızaları Neden Olur?

Kazanlar, ev tipi ve ticari tip olmak üzere farklı sıcak su ihtiyacını karşılamak için farklı boyutlarda üretilir. Kullanım süresi ve su miktarına bağlı olarak zamanla aşınma, korozyon, tortu birikmesi nedeniyle arızalar meydana gelebilir. Kazanınızda su sızıntısı varsa, su ısınmıyorsa veya pilot ışığı yanmıyorsa sadece Airfel Kazan Servisi uzmanlarının tamir edebileceği mekanik bir arıza söz konusudur.

Isıtma ve soğutma sistemlerinizde gelecekteki sorunlardan kaçınmak için, yıllık bakım planınızı ayarlamanızı öneririz. Klima, kombi, kazan sistemleriniz ile ilgili tüm sorunlarınız ve sorularınız için Airfel Özel Servisi çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Airfel Servis Bölgeler

Airfel Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele