telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  Altus Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

ALTUS, KOÇ Grubu’na ait ARÇELİK A.Ş bünyesinde yer alan tüketici ev cihazları, tüketici elektroniği alanında ürünler geliştiren genç bir markadır. Beyaz eşya, TV, süpürge, klima, kombi, küçük ev aletleri dâhil pek çok ürün yelpazesine sahiptir. Tüketicilerine uygun fiyatlı ürünleri ile hitap eden ALTUS Servis Hizmetlerindeki başarısı ile de takdir topluyor. Altus, Arçelik, Beko, Grundig gibi kardeş markaları ile birlikte aynı servis prosedürlerini içeriyor ve aynı Altus Teknik Servisi hizmet kalitesine sahip olabiliyor.

ALTUS Süpürge Arıza Tamiri ve Bakımı

Altus markasının iddialı olduğu ürünlerden biri de elektrikli süpürgelerdir. Toz torbalı/toz torbasız elektrikli süpürge, dikey elektrikli süpürge gibi farklı alternatifleri ile kompakt, işlevsel, yüksek performanslı ürünlerdir. Tüm elektrikli süpürge modellerinde olduğu gibi makineden maksimum performans alabilmek için temizliği ve bakımına dikkat edilmelidir. Yine de çeşitli nedenlerle fiziki veya mekanik arızalar olabilir. Altus Süpürge Servisi herhangi bir arıza veya bakım ihtiyacınız olduğunda profesyonel teknik servis ekibi ile sorunlarınızın giderilmesine yardımcı olacaktır.

ALTUS TV Modelleri Neden Arızalanır?

Altus televizyonların arızalanması için özel bir neden yoktur, başka bir TV markası için geçerli olan TV arıza nedenleri Altus için de geçerlidir. Düzgün kurulum yapılmamışsa, elektrik veya kablo tesisatı problemleri varsa, aşırı neme maruz kalmışsa veya herhangi bir etken varsa televizyonlar arıza yapabilir. Fakat bunun için endişelenmeniz gerekmez. Yaygın Altus TV Servisi, hızlı ve etkili bir şekilde TV arızalarınızı giderebilir.

Altus Kombi veya Altus Klima Arızalanırsa Ne Yapmalı?

Klimalar sıcak günlerde serinletme ihtiyacımızı, kombilerse yaz/kış sıcak su ihtiyacımızı karşılayan yüzyılın en iyi icatlarındandır. Kombi ve klima sistemleri, nispeten karmaşıktır. Uzman olmayan birisi için “Kombi neden arızalanır?”, “Klima neden arızalanır?” sorularına cevap bulmak zordur. Kombi cihazınızda herhangi bir sorun yaşadığınızda Altus Kombi Servisi, klimanızda arıza belirtisi gördüğünüzde ise Altus Klima Servisi ile iletişime geçmeniz en doğrusudur. Bu sizin güvenliğiniz, cihazın akıbeti ve cihaz verimliliği için önemlidir.

En Yakın Altus Beyaz Eşya Servisi Nerede?

Altus, bireysel tüketime yönelik beyaz eşyalar, ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, klimalar, kombiler ve küçük ev aletlerinden oluşan çeşitli ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Başta İstanbul olmak üzere Altus Teknik Servis noktaları İzmit, Ankara ve Bursa dâhil pek çok ilde hizmet verir. 7/24 arayabileceğiniz çağrı merkezi çoğu zaman aynı gün hizmet verebilir. Altus markasına ait arızalı veya bakım yapılması gereken çamaşır makinesi, çamaşır kurutucu, buzdolabı, bulaşık makinesi, kombi, klima gibi herhangi bir Altus cihaz için Altus Beyaz Eşya Servisi noktalarında aynı kalite standartları uygulanır.

Altus Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele