telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Amana klima servisi almak istediğiniz zaman firmalardan aynı zamanda bakım hizmeti de talep edebilirsiniz. Böylelikle klimaların en temel ihtiyaçları arasında yer alan periyodik bakımlarını da yaptırmış olursunuz. Periyodik bakımı yapılmış olan klimalar diğer klimalara göre daha üst düzey performans elde edebileceğiniz klimalardır.

Konut ve ticari yapılarda kullanılan VRF klimalar için de Amana VRF servisi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Amana özel servisi hizmeti sunan firmaların büyük bir çoğunluğu ev ve işyeri tipi standart klimalar ile birlikte VRF klimalar için de teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Amana Klimalar Neden Arızalanır?

Amana beyaz eşya servisi sizlere klimaların hangi sebeplerden dolayı arızalandığını detaylı bir şekilde anlatacaktır. Ancak servise gitmeden önce klimaların arızalanma sebeplerini bilmenizde de fayda olacaktır. Düzenli bakımı yapılmayan, elektrik akımı sorunu olan ve filtreleri değiştirilmeyen klimalar arızaya yol açabilmektedir.

Amana Klima Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Amana klimaların bakımı düzenli aralıklar ile yapılmalıdır. Özellikle mevsim geçişleri söz konusu olduğu zaman mutlaka klima bakımınızı yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Herhangi net bir sayı verebilmek zordur ancak bir yıl içerisinde en az 2 defa periyodik bakım yaptırılması gerekmektedir.

Amana teknik servisi hizmetleri sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zaman firmaların tecrübeli olmasına ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler almış olmasına dikkat etmelisiniz. Böylelikle aynı sorunun tekrar etmesi gibi problemler ile karşılaşmamış olursunuz.

Amana Servis Bölgeler

Amana Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele