telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz Arçelik Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

1955 yılında kurulan Arçelik, 1959’da Türkiye’nin ilk çamaşır makinesini, 1960’da ilk buzdolabını üreten ve tarihinde pek çok ilkin sahibi olan teknoloji markasıdır. Arçelik, TV, beyaz eşya, tüketici elektroniği, ankastre, kombi, klima gibi çok çeşitli dayanıklı tüketim ürünleri ile sektörün lideri, Avrupa’da ise 3. büyük firmadır. Arçelik Servisi, marka değeri yüksek Arçelik için elektrikli, elektronik ve gazlı ev aletleri bakım ve onarımı hizmeti sunan, Türkiye’de en yaygın hizmet ağıdır.

En İyi ARÇELİK Teknik Servisi – En İyi Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Günümüzde ortalama bir Türk hanesi, çeşitli yaş ve markalara ait en az 10 elektrikli cihaz ve elektronik cihazlar kullanıyor ve bu cihazların % 50’den fazlası Arçelik markasına aittir. Dayanıklılık, verimlilik kriterlerini geçerek müşteri memnuniyetini artırsa da her bir Arçelik, her gün küçük veya büyük sorunlarla karşı karşıyadır. Arçelik Teknik Servisi varlığının arkasındaki ana neden, tüketicilerin kaygılarını ele almak ve TV, beyaz eşya, elektrikli ev aletleri, süpürge, kombi, klima gibi vazgeçilmez cihazlar için kurulum, bakım, onarım, değişim, geri dönüşüm ve daha fazla konuda çözüm sağlayıcısı olarak hareket etmektir.

Arçelik Beyaz Eşya Servisi, ülkedeki en iyi cihaz onarım hizmetidir. Nereden aldığınız önemli değildir, tüm Arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, davlumbaz veya ankastre cihaz ve modellerinin tamir ve bakımını yapabiliriz. Arçelik buzdolabı servisi, Arçelik çamaşır makinesi servisi, Arçelik süpürge servisi, Arçelik buzdolabı servisi, Arçelik fırın servisi, Arçelik ankastre servisi özelleşmiş birimlerimiz ile 7/24 hazırız, Türkiye’nin her yerine ulaşabiliriz.

En Güvenilir Arçelik TV Servisi

Modern teknoloji, bir yaşam alanının konforunu çeşitli şekillerde kolaylaştırır. Bununla birlikte, herhangi bir elektrikli veya mekanik cihazda olduğu gibi, Arçelik TV cihazlarınız bozulmaya ve arızaya karşı hassastır. TV sorunları, çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkabilir. TV’nizdeki belirli bir soruna bağlı olarak, sorunu gidermenize yardımcı olması için muhtemelen bir Arçelik TV Servisi teknisyenine ihtiyacınız olacaktır. 

Bir televizyonun istenildiği gibi çalışmasını durdurabilecek nedenler arasında; eskime/yaş, kullandığınız TV türü, bileşenlerindeki hata veya ekrandaki çizgiler, donanımdaki fiziksel hasar ve ayarların bozulması sayılabilir. Arçelik TV Servisi teknisyenlerimiz, hemen her arıza potansiyeli hakkında eğitim güncellemelerine tabidir. Uzmanlarımızın, en eski Arçelik TV modellerinden Arçelik LED TV, Arçelik OLED TV, Arçelik QLED TV ve Arçelik 4K Smart TV modellerine kadar her arızayı gidermek için deneyimlerine güvenebilirsiniz.

ARÇELİK Kombi Servisi ile Güvendesiniz!

Modern evlerin konfor dostu, gaz elektrik ve suyun mükemmel kombinasyonu olan kombi cihazlarıdır. Arçelik kombi sistemlerinde dünya standartlarında en iyi ısıtma teknolojisini kullanır. Yine de bazı kombi arıza ve sorunları kaçınılmazdır; kombiniz ateşleme yapmayabilir, su sızdırabilir veya sıcak su akmıyor olabilir. ARÇELİK kombi servisi için tüm bu ve diğer olası sorunların çözümü kolaydır. Size, hızlı, güvenli ve ekonomik bir kombi onarım hizmeti sunmamız için bizi aramanız yeterlidir.

ARÇELİK Klima Servisi ile Kesintisiz Serinlik

İnsan vücudu -çeşitli değişkenlere bağlı olmakla birlikte- ortalama 18-24 derece sıcaklıklarda en iyi verimliliği gösterir ve bu değerlerden uzaklaştıkça günlük rutinler aksamaya başlar. Bu nedenle, klima yüzyılın en iyi icadı, en tüketici dostu cihazlarından biridir. ARÇELİK Klima Servisi tarafında, iç mekân havasının sizin ve sizinle beraber aynı ortamda bulunanlar için ne kadar önemli olabileceğini biliyoruz. Teknik bilgi birikimi, deneyim ve yüksek hizmet standartlarını istikrarlı bir şekilde karşılama konusunda teknik ekiplerimiz ile gurur duyuyoruz. Klimanız arızalandığında veya sorun çıkarmaya başladığında duruma hızlı müdahale edebilmemiz için 7/24 acil klima servisi çağrı merkezimizi aramanızı bekliyoruz.

Arçelik Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele