telefon simge resimi
whatsapp ikonu

İstanbul'da hizmet veren CNR Teknik Servis firması olarak uzman teknisyenlerimiz ile Baxi marka ürünler için teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Baxi marka kombi, şofben, kazan gibi cihazlarınızda meydana gelen arızalar için CNR Teknik Servis ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz. CNR Teknik Servis'in uzman teknisyenleri, Baxi marka cihazlarınızın tamir ve bakım işlemlerini yapmak için en son teknolojik donanımlarla donatılmıştır.

CNR Teknik Servis olarak Baxi marka ürünler için sağladığımız hizmetler şunlardır:

  1. Baxi kombi bakımı ve tamiri
  2. Baxi şofben bakımı ve tamiri
  3. Baxi kazan bakımı ve tamiri
  4. Baxi marka cihazların periyodik bakımları

CNR Teknik Servis, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla hareket eder ve Baxi marka cihazların sorunlarını en kısa sürede çözmek için çalışır. CNR Teknik Servis'in müşteri temsilcileri, telefon veya internet üzerinden yapılan hizmet taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde yanıt verirler. Ayrıca, CNR Teknik Servis'in teknisyenleri de müşterilerin cihazlarına hızlı bir şekilde müdahale ederler.

Baxi marka cihazlarınızda meydana gelen herhangi bir sorunla karşılaştığınızda, CNR Teknik Servis ile iletişime geçmekten çekinmeyin. Uzman teknisyenleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile CNR Teknik Servis, Baxi marka cihazlarınızın sorunlarını en kısa sürede çözerek, size sorunsuz bir kullanım deneyimi sağlayacaktır. Baxi marka ürünlerinizin Baxi servisi için linke tıklayın. Baxi marka ürünlerinizin baxi servisi için linke tıklayın.

Baxi Servis Bölgeler

Baxi Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara
Whatsapp

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat
Servis Bölgelerimiz

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele