telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz Baymak Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Türkiye’nin önde gelen HVAC üreticilerinden olan Baymak, 2013 yılından itibaren Hollanda merkezli evsel ve endüstriyel ısıtma cihazları üreticisi BDR Thermea Group çatısı altında faaliyetlerine devam ediyor. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren marka, BAYMAK servisi ile marka değerini, sürdürülebilirlik performansını korumak ve geliştirmek için işbirliğine inanıyor. Bu titizlikle organize olan BAYMAK teknik servisi ekibi, kombi, klima, kazan, hidrofor ve pompa sistemleri alanında eğitim seviyesi yüksek, deneyimli uzmanlardan oluşuyor.

Baymak Servisi Sizin için Ne Yapabilir?

Isıtma, soğutma ve iklimlendirme sistemleri gittikçe daha karmaşık hale geldiğinden, Baymak teknik servisi, yüksek eğitim alan adayları veya resmi bir çıraklık eğitimi almış olanları tercih eder. Bazı yetki alanlarında teknisyenlerin lisans almaları gerekir. Baymak servisi teknik ekibi, Baymak kombi servisi, Baymak klima servisi, Baymak kazan servisi, Baymak hidrofor servisi ve Baymak pompa servisi birimlerinde tamir ve onarım için genellikle şu prosedürleri izler:

– Sistem planlarını ve diğer özelliklerin incelenmesi
– Boru veya kanal bağlantılarında sızıntı testi
– Elektrik güç devreleri ve bileşenlerini kontrol
– Arızalı ekipmanın onarımı veya değiştirilmesi
– Filtre değişimi, kanal temizliği veya soğutucu akışkan takviyesi yaparak sistem performansını iyileştirme
– Termostat veya zamanlayıcıyı kurma, bağlama ya da ayarlama
– Cihazların yakıt, su veya soğutucu kaynaklarına bağlanması
– Sistemi dengelemek için son sistem kontrollerini ayarlama

Baymak Klima Servisi Ne Zaman Aranmalı?

Soğutma sisteminizin fonksiyonunda bir hata varsa, en çok çalışması için ihtiyaç duyduğunuz süre içinde ortaya çıkma olasılığı yüksektir. Klimanızda farklı veya beklenmeyen sesler, normal olmayan ısı seviyesi veya borulardan sızan damlalar görürseniz, Baymak klima servisi yardımı almanızın zamanıdır. Bazen sorun çok küçüktür ve bunun için küçük bir beceri yetecektir. Kendiniz yaptığınız bir şeyin çalıştığını görmekten daha iyi bir ödül yoktur.

– Klima kumandanızı kontrol edin, pilleri zayıflamış olabilir.
– Kirli hava filtresi olup olmadığını kontrol edin, mümkünse çıkarıp temizleyin.
– Klima termostat ayarlarınızı kontrol edin, istenilen ayarda mı?
– Klima devre anahtarlarınızı kontrol edin, sigortası atmış olabilir.
– Dış ünitenizi kontrol edin, hava almasını engelleyecek herhangi bir şey varsa temizleyin.

BAYMAK HVAC Sistemleri için En İyi Tamir ve Bakım Servisi

En iyi, konut ve hafif ticari HVAC (ısıtma/soğutma/ iklimlendirme) hizmetleri için, BAYMAK özel servisi olarak haklı bir üne sahibiz. Profesyonellerden oluşan ekibimiz, her sistem ve model üzerinde yüksek bilgi birikimi ve deneyime sahiptir. Klima, kombi, kazan, hidrofor pompa ekipmanlarının konumlandırılması, montajı/demontajı dahil, 7/24 acil tamir ve bakım hizmeti sunabiliriz.

Baymak Servis Bölgeler

Baymak Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele