telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  Bosch  Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Teknoloji denildiğinde Bosch neredeyse ilk akla gelen markadır. Hayatı kolaylaştıran çoğu ürüne imzasını atan markanın bu başarısında kaliteli Bosch servisi hizmetlerinin büyük payı vardır. Dünya çapında elektrikli el aletleri, güvenlik sistemleri, ev aletleri, elektronik, bulut bilişim, otomotiv parçaları ve daha pek çok premium ürün gamına sahip markanın Bosh beyaz eşya servisi, Bosch kombi servisi ve Bosch klima servisi hizmetlerinde bir halka olmaktan gurur duyuyoruz.

Bosch Beyaz Eşya Servisi

Dayanıklılığı tartışılmaz markanın beyaz eşya ürünlerine sahipseniz, yıllar sonra günün birinde arıza yapması sizi şaşırtabilir. Fakat Bosch teknik servisi için endişelenmeniz gerekmez. Bizi 7/24 arayabilir, size uygun zaman dilimi için tamir servisi randevusu oluşturabilirsiniz. Bosch çamaşır makinesi, Bosch kurutma makinesi, Bosch bulaşık makinesi, Bosh fırın, Bosch elektrikli süpürge, Bosch ütü, Bosch mutfak makineleri, Bosch mutfak aletleri, Bosch kahve makineleri ve daha pek çok cihaz için eğitimli Bosch beyaz eşya servisi ekip üyelerimizin deneyim ve yeteneklerine güvenebilirsiniz.

Bosch Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele