telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  Demirdöküm Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Hayatı kolaylaştıran ısıtma, soğutma ve iklimlendirme sistemleri, Demirdöküm kalitesiyle 65 yıldır bizimle. Güven veren ünlü marka, Demirdöküm Servisi desteğiyle uzun yıllardan beri tüketicisine hizmet veriyor.

Günlük hayatta çok sık kullanılan ısıtma ve soğutma sistemlerinin güvenilirliği kadar tüketicilerin bilinçli olması da gerekiyor. Bu yüzden tüketicilerin ürünlerin kullanımını, bakımını ve arıza durumunda kimi araması gerektiğini bilmesi gerekiyor.

Bakımı Yapılmayan Klimada Ne Gibi Sorunlar Olabilir?

Klimadan Kötü Koku Yayılması: klima filtreleri zamanla tıkanabilir. Demirdöküm klima servisi, klima filtrelerin düzenli aralıklarla temizlenmesi öneriyor çünkü temizlenmeyen filtreler zamanla kötü kokuya neden olabiliyor.

Klimanın Gürültülü Çalışması: klima filtreleri uzun süre temizlenmediğinde klimanın fan motoru da tıkanıp bozulabilir. Bu yüzden cihaz çok sesli çalışır. Bu durumda fan motorunun değiştirilmesi gerekmektedir. Demirdöküm servisi, yedek parçayı tedarik eder ve klimanın onarılmasını sağlar.

Kombi Bakımı Neden Önemlidir?

Kombinin uzun ömürlü olması, verimli çalışması, enerji tasarrufu, olası kombi arızalarını önlemek ve en önemlisi de can ya da mal kayıplarının yaşanmaması için kombi bakımı çok önemlidir. Demirdöküm kombi servisi, kombinin bakımı ve kombi arızaları ile ilgili profesyonel destek veriyor.

Isıtma Soğutma Cihazları İçin Bakım Gerekli Mi?

Isıtma ve soğutma için kullanılan kazan, wrf sistemleri, ısı pompaları gibi cihazlar içinde bakım önemlidir. Demirdöküm kazan servisi, bakım hizmetiyle cihazların uzun ömürlü olmasını sağlıyor. Aynı şekilde wrf sistemleri içinde hizmet veren Demirdöküm wrf servisi, cihaz veriminin yıllar sonra da aynı olması için tüketiciyi yönlendirebiliyor. Isı pompaları içinde teknik yardım ve bakımı Demirdöküm pompa servisi vermektedir.

Demirdöküm teknik servisi, ürünlerindeki yüksek kaliteyi servis hizmetlerinde de gösteriyor. Montaj, bakım ve arıza tamiri için Demirdöküm özel servisi, hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Demirdöküm Servis Bölgeler

Demirdöküm Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele