telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  Fakir Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Geniş ürün yelpazesi ve üstün Alman teknolojisi ile tanınan Fakir Hausgerate, pazarın en iddialı markalarından biridir. H. Wilhelm Kircherer tarafından 1933 yılında kurulduğu günden beri günlük hayatı kolaylaştırmayı taahhüt eden Fakir, elektrikli süpürge denildiğinde neredeyse ilk akla gelen markadır. Mükemmel tasarımı ve üstün performansı ile tercih edilen Fakir Elektrik Süpürgeleri, elde edebileceğiniz en iyi garantilerin yanı sıra kusursuz servis hizmetleri de sunmaktadır.

Fakir Süpürge Neden Arıza Yapar?

Fakir süpürge çeşitleri, Fakir toz torbalı süpürge, Fakir toz torbasız süpürge, Fakir dikey şarjlı-şarjlı süpürge, dikey elektrikli süpürge, Fakir buharlı temizleyici, Fakir sulu süpürge, Fakir robot süpürge ve Fakir halı yıkama makinesi ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Veyron, Franky, Whisper, Darky elektrik süpürgeleri, optimum vakum gücü, düşük toz ve ses seviyesi ile rakipsizdir. Peki, Fakir süpürge neden arıza yapar?

Fakir süpürge vakum filtresi: Sık sık değiştirilmesi veya temizlenmesi gereken süpürge parçası, vakum filtresidir. Filtreler, üreticinin tavsiyelerine uygun olarak kullanılmalıdır, ancak özenle kullanılsa bile tahrip olabilir, her defasında kontrol etmek ve süpürge filtresinin tıkanma nedeniyle toz emme fonksiyonunu kaybetmediğinden emin olmak gerekir.

Fakir süpürge vakum torbası: Çok dayanıklı görünseler bile, süpürgenizin küçük toz parçacıklarını rahat alabilmesi için zaman zaman vakum torbası değişimini yapmanız gerekir. Mevcut vakum torbasının zarar görmesi durumunda birkaç ekstra Fakir süpürge vakum torbası satın almanız önerilir.

Fakir süpürge güç kablosu: Bazen Fakir temizlik makinesi modelinize giden gücü kesen güç kablosudur. Süpürge elektrik kablosunu her zaman sudan ve diğer sıvılardan uzak tutmak güvenliğiniz için önemlidir. Arıza güç kablosundan kaynaklanıyor ise Fakir süpürge teknik servisi ile irtibata geçmeniz gerekecektir.

Fakir süpürge hortumu: Elektrikli süpürge hortumları en fazla hasar gören parçalardır. Kırılmış, yırtılmış, arızalı bir süpürge hortumu, önemli miktarda emme kaybına neden olabilir ve böylece temizleme makinesinin verimliliğini azaltır. En yakın Fakir servisi hortumu yenisi değiştirmek için yardımcı olacaktır.

Fakir süpürge aşırı ısınma sorunu: Aşırı ısınma, elektrikli süpürgenizin motoruna zarar verebilir. Bu motorların değiştirilmesi nispeten kolaydır, ancak bu işi gerçekleştirmek için Fakir ev aletlerinde uzman bir profesyonel olmanız gerekir.

Fakir Süpürge Servisi Neden Tercih Edilir?

Ortalama olarak, elektrikli süpürgeler, uygun şekilde ve özenle kullandığınız sürece yaklaşık sekiz yıl dayanır. Marka ve modele bağlı olarak, elektrikli süpürgeniz kötü şekilde hasar görmüşse garantisinden yararlanabilir, yenisiyle değiştirebilirsiniz. En kötü ihtimalle garanti dışında kalmışsa yeni bir elektrikli süpürge almanız gerekecektir. Fakat Fakir süpürge servisi, her türlü tamir, onarım ve bakım hizmetleri ile sizi ek bir külfetten kurtararak süpürgenizi ilk günkü performansıyla kullanmaya devam etmenizi sağlayacaktır.

Fakir Süpürge Bakım ve Onarım Hizmetleri

Fakir elektrikli süpürge modelinize 12 ayda bir bakım yaptırmanızı tavsiye ederiz; süpürgenize zamanında bakım yapılması ve onarılması, temizlik makinenizin ömrünü büyük ölçüde uzatabilir. Merkez Servis olarak, Fakir süpürge yedek parça, onarım ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Servis merkezlerimiz, özelliklerine göre çoğu marka ve modeli onarabilecek donanımlı personele sahiptir. Servis teknisyenlerimiz, elektrikli süpürgenizin en iyi şekilde çalışmaya devam etmesini sağlamak için eksiksiz bir harici kontrol, bakım kontrolü ve mekanik güvenlik kontrolünü içeren bakım ve onarım hizmeti vermektedir.

Fakir süpürge servisi olan firmamız aracılığıyla ürünlerinizi garanti kapsamında 1 yıl ücretsiz tamir ettirebilirsiniz. % 100 memnuniyet garantisi sağlamak için çaba gösteriyoruz ve tüm süpürge tamir ve bakım hizmetlerimizde rekabetçi fiyatlar sunuyoruz. En iyi ev elektrikli aletleri markalarının modelleriyle çalışma tecrübesine dayanan geniş bir ağa sahibiz. Elektrik süpürgesi servisi veya onarımı hakkında daha fazla bilgi için bugün ekibimizle temasa geçebilirsiniz.

Fakir Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele