telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  Ferroli  Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

1955 yılında Dante Ferroli tarafından kurulan İtalyan kazan üreticisi Ferroli, ısıtma cihazları tasarım ve geliştirmesinde öncüdür. Ferroli, yüksek verimli evsel kombi, klima sistemleri, ısıtma kazanları, ticari kazanlar, komple güneş enerjisi sistemleri de dâhil olmak çok çeşitli ısıtma cihazları üretir. 2015 yılında şirketin çoğunluk payı, Oxy Capital ve Attestor Capital’e devredildi, ancak üretimlerde yine Ferroli markası kullanılıyor.

Ferroli Kombi Arıza Yaparsa?

Ferroli kombi modelleri, teknik uzmanlığı, enerji verimliliğini, sağlamlığı ve güvenliği ile tüketici beklentilerinin çoğunluğunu karşılar. Fakat bu, kombinizin sorun çıkarmayacağının garantisi değildir. Değişken su basınçları, korozyon, kötü kullanım, zayıf bakım gibi arıza nedenleri her zaman olabilir. Kombinizden sıcak su alamayabilir veya radyatörleriniz hiç ısınmıyor olabilir. Kombi tamiri ve bakımı Ferroli Kombi Servisi uzmanlığında yapılması gereken profesyonel bir iştir. Cihazınızda bir sorun olduğunda tüm tedbirlerinizi alıp Ferroli Teknik Servisi çağrı merkezini aramanız önerilir.

Ferroli Kazan Sorunları

Kazanınızla ilgili sorunlar makinenin uygun şekilde kurulmamış olmasına ya da kırık bir termostata bağlı olabilir. Genel olarak Ferroli Boyler Servisi gerektiren kazan arızaları, dört kategoriye indirgenebilir:

– Yetersiz su yönetimi; düşük veya yüksek su basıncı kazanınıza zarar verebilir.
– Hatalı kullanım ve bakımsızlık: Normalden fazla veya düşük sıcaklıklarda kullanmak kazan sisteminize zarar verebilir.
– Termal ve metal yorgunluk: Sürekli sıcak su kullanımı metal parçalar üzerinde zamanla kırılganlığa neden olabilir.
– Diğer faktörler (üretim hataları, taşıma hasarı, vb.)

Proses endüstrisindeki programlanmamış kazan arızaları, sadece acil onarımlar için harcanan zaman kaybı değil, aynı zamanda üretim kaybıdır. Ferroli Kazan Servisi olarak arızaların işlerinizi nasıl kesintiye uğrayacağının farkındayız, bu nedenle her hangi bir anda olabilecek kazan arızaları için hazırlıklıyız. Bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Klima Arızalanırsa Ne Yapmalı?

Klima sistemleri basit bir soğuk üfleme işlevinden çok daha fazlasını içerir. Bu karmaşık sistemler birçok iç bileşene sahiptir ve herhangi bir parçada aşınma, kırılma, çatlama veya gerginlik, zincirleme reaksiyonlara neden olabilir. Klimanız sıcak üflüyor, hiç çalışmıyor veya klima kanallarından su damlıyorsa Ferroli Klima Servisi veya klima sisteminize göre Ferroli WRF Servisi aramanız için ciddi nedenleriniz var demektir. Cihazınızı güvenli bir şekilde tamir etmeleri için teknik servis personelimizin yeteneklerine güvenebilirsiniz.

Geniş deneyimlerimiz, cihaz ve güvenlik konularını, mekanik ve elektriksel zorlukları anlamamızı sağladı ve bu nedenle her sistemin özelliklerine göre uyarlanmış onarım çözümleri sunuyoruz. Profesyonel Ferroli teknik servisi olarak, müşterilerimize kaliteli hizmetler, sağlıklı ve güvenli bir ortam sunma konusunda garanti verebiliriz.

Ferroli Servis Bölgeler

Ferroli Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele