telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz   Frigidaire  Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Frigidaire, Avrupa’daki merkez şirket Electrolux’ün yan kuruluşu olan ABD tüketici ve ticari ev aletleri markasıdır. Soğutucu dolaplar, temizlik makineleri, pişirme cihazları, klima gibi vazgeçilmez ev demirbaşlarının popüler üreticisidir. Müşteri memnuniyetine çok önem veren markaya biz de Frigidaire teknik servisi olarak destek veriyoruz. Tüm Frigidaire ürün özellikleri, işlevleri, tamir ve bakım ihtiyaçları konusunda bilgili ve tecrübeli bir Frigidaire servisi ekibine sahip olmaktan gururluyuz.

Frigidaire Beyaz Eşyalar Neden Arıza Yapar?

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi cihazlar zaman içinde sorun çıkarabilir. Her bir beyaz eşya için arıza nedenleri ve sorun giderme çözümleri farklıdır. Buzdolabınız yeterince soğutmuyor, çamaşır makineniz çamaşırı iyi yıkamıyor veya klimanız su damlatıyor olabilir. Beyaz eşyalarınızın çalışması veya performansında tuhaflık gördüğünüzde hemen Frigidaire beyaz eşya servisi veya Frigidaire klima servisi için hemen bizimle irtibata geçebilirsiniz.

En İyi Frigidaire Klima Servisi – Frigidaire Beyaz Eşya / Elektrikli Ev Eşyaları Servisi

Frigidaire çamaşır ve kurutma makineleri, Frigidaire buzdolapları, Frigidaire derin dondurucular, Frigidaire bulaşık makineleri, Frigidaire klimalar, Frigidaire nem gidericiler, Frigidaire fırınlar için tamir ve bakım uzmanlık alanımızdadır. Markanıza ait herhangi bir cihazı çalışır duruma getirmek için donanımlı Frigidaire beyaz eşya servisi profesyonel ekibimize her konuda güvenebilirsiniz. Beyaz eşya veya klima cihazı tamir ve bakımı ihtiyaçlarınızı, genellikle 1 saatten daha az bir sürede tamamlayabilme hızına sahipler!

Zaman içinde teknik servis noktalarımızı tüm Türkiye’ye yaymayı başarmış bir Frigidaire tamir ve bakım merkezi olarak hizmet kalitemizde iddialıyız. İstanbul dâhil hemen her bölgeye 24 saat içinde tamir ve bakım hizmeti verebiliriz. Frigidaire özel servisi hizmet birimimizde sorularınızı yanıtlamak ve yardımcı olmak için 7/24 hazır, eğitimli bir Frigidaire teknik servisi için hemen arayınız!

Frigidaire Servis Bölgeler

Frigidaire Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele