telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  General Electric Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

General Electric Corporation, 1892 yılında, rakip firmaların Edison General Electric Company ve Thomson-Houston Company birleşmesi sonucu kuruldu. GE, teknoloji tarihinde, sobalar, ütüler, çamaşır makineleri, klimalar, radyolar ve televizyonlar dâhil olmak üzere birçok cihaz üretti. Bugün, şirket en büyük askeri ve ticari jet uçak motorları üreticilerinden biridir. GE bugüne kadar mühendislik alanında 67.000 patent verilen tek şirkettir.

GENERAL Electric Ev Cihazları Servisi – GENERAL Electric Beyaz Eşya Servisi

GE şirketinin dev iş potansiyeli yanında, tüketici cihazları küçük bir detay gibi görülebilir, ancak markaya inanan ve güvenen milyonlarca tüketici, evlerinde kullanacakları temel cihazlar için GE beyaz eşya markasını tercih ediyor. Hizmet üretim halkasının bir parçası olarak GENERAL Electric beyaz eşya servisi ile biz de GE tüketici marka sadakatine katkıda bulunuyoruz.

GE Beyaz Eşya Servisi Hizmetlerimiz

– GE Soğutma ürünleri: Buzdolapları, dondurucular, buz makineleri…
– Temizlik cihazları: Bulaşık makineleri, elektrikli süpürgeler, çöp öğütücüler, çamaşır yıkama ve kurutma makineleri…
– Pişirme cihazları: Fırınlar, ankastre fırınlar, mikrodalgalar, davlumbazlar ve menfezler…
– Isıtma cihazları: Kombi, şofben, termosifon…

GE markasının evsel kullanıma özel ürettiği tüm soğutma, temizlik, pişirme ve ısıtma ürünleri için GENERAL Electric teknik servisi hizmetleri sunuyoruz. GE beyaz eşya grubu ürünlerinden herhangi bir üründe oluşabilecek arıza ve sorunlar için teknik alt yapısı güçlü ve deneyimli bir ekibe sahibiz.

GE Kombi Arıza Nedenleri ve GE Kombi Servisi

Kombi evdeki konforun en bariz objesidir. Özellikle merkezi sistem kombiler aynı anda tüm evi sıcak tutmak ve anlık sıcak su sağlamak için harikadır. Kombi sistemlerinde sık arıza şikâyetleri; su sızıntısı, basınç düşüklüğü veya ısınmayan radyatör panelleridir. Bu tip sorunlar GENERAL Electric kombi servisi tespit, tamir veya kombi bakımı ile kolayca giderilebilir. En fazla 1 saat gibi bir sürede kombinizin normal standartlarına dönmesi mümkündür.

GE Klima Arıza Nedenleri ve GE Klima Servisi

Isıtma ve soğutma teknolojileri söz konusu olduğunda GE uzmanlığına güven tamdır. GE klima modelleri, yüksek teknoloji kullanılan enerji verimliliği yüksek klimalardır. Fakat en mükemmel cihazlar bile günün birinde arızalanabilir. Klimanız ile ilgili bir sorun olduğunda General Electric klima servisi birimimizden ücretsiz bilgilendirme desteği alabilirsiniz. Bazen arıza çok basit bir nedenden kaynaklanıyor olabilir. Klimanız su sızdırıyorsa, sistem hiç çalışmıyorsa veya tuhaf sesler çıkararak çalışıyorsa ciddi bir arıza söz konusudur. GE beyaz eşya, cihaz ve sistemleri ilgili her şey için GENERAL Electric özel servisi çağrı merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız!

General Electric Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele