telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  Hoover Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Tüketici dostu beyaz eşya markaları arasında yer alan Hoover, kullanışlı ürünleri ve çözüm odaklı çalışan servis hizmetleriyle başarısını uzun yıllardır devam ettiriyor. Hoover servisi, teknik hizmetler sunmakla beraber, tüketicilerin cihaz seçimi ve bakımı konusunda bilinçlenmesini de sağlamaktadır.

Beyaz Eşyaların Uzun Ömürlü Olması İçin Ne Yapılmalı?

Beyaz eşyaların kullanım kılavuzlarını dikkatlice okumak, beyaz eşyalardan alınan verimi yükseltiyor ve uzun ömürlü olmalarını sağlıyor. Bunun dışında beyaz eşyalar uzun zaman kullanılmayacağı zamanlarda cihazı eko konuma almak, doğru şekilde temizlemek ve bakımını yapmakta beyaz eşyaların ömrünü uzatıyor. Tüketicinin kendi kendine bakım ya da temizlik yapamayacağı beyaz eşya türlerinde ise konusunda uzman Hoover özel servisi, kalifiye ekibiyle birlikte kaliteli hizmet vermektedir.

Beyaz Eşya Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Beyaz eşya seçerken cihazın A+ enerji sınıfı olması, ihtiyaca uygun kapasite seçilmesi, markanın ve verdiği teknik hizmetlerin kaliteli olması gibi konulara dikkat edilmesi gerekiyor. Örneğin şarap gibi içecekler için ayrı bir soğutucuya ihtiyaç varsa, soğutucunun hacmi ihtiyacı karşılayan niteliklerde olmalıdır. Hoover şarap dolabı servisi kapasite önerileri, cihaz bakımı ve tamiri için destek alınabilecek özel bir teknik servis. Beyaz eşyalarla ilgili her konuda ve her marka cihazın bakımı ya da arızasında bu servisten destek alınabiliyor.

Neden Hoover Teknik Servisi Tercih Edilmeli?

Beyaz eşya ile ilgili tüm hizmetleri veren Hoover beyaz eşya servisi, tamir konusunda uzman bir ekibe sahip. Servise gelen cihazlarda önce arıza tespiti yapılır ve tüketiciye net bilgi verilir. Tüketicinin talebine göre gerekirse yedek parça temin edilerek arıza giderilir. Hoover teknik servisi tamir sırasında cihaz farklı bir marka olsa bile orijinal yedek parça kullanıyor. Bu nedenle Hoover servisi, teknik destek almak için en profesyonel servistir.

Hoover Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele