telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  Hotpoint Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Hotpoint dünyanın en popüler beyaz eşya ve ev cihazları üreticilerindendir. 100 yılı aşkın marka başarısı, müşteri hizmetlerine verdiği büyük önemden kaynaklanır. Hotpoint bir cihazla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Hotpoint servisi tam donanımlı teknik personeli ile emin ellerde olduğunuzu biliyorsunuzdur. Hotpoint tamir ve bakım hizmetleri ekibi, beyaz eşya, klima ve kombi cihazlarınızın onarımı, bakımı ve yeni gibi çalışmasını sağlamanıza yardımcı olacak çözümler sunmak için 7/24 hizmetinizdedir.

Hotpoint Teknik Servisi – Hotpoint Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Tamir/Bakım Servisi

Hotpoint web sitesi aracılığıyla tüketicilerine destek verir, cihazlarınızdan en iyi şekilde yararlanmak için kullanım kılavuzlarını, talimatları veya faydalı ipuçlarını indirmeniz gerekir. Daha fazla desteğe ihtiyacınız olursa, Hotpoint teknik servisi size yardımcı olmak için her zaman hazırdır. Beyaz eşya, klima ve kombi tamir ve bakım hizmetlerinde engin tecrübesiyle, firmamız tarafından gönderilen teknik ekip tüm sorunları tespit etme ve çözme becerisine sahiptir. İstenen hizmeti vermeye yetkin olduklarından emin olabilirsiniz.  

En İyi Hotpoint Beyaz Eşya Servisi

Çamaşır yıkama ve kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, süpürge, buzdolabı gibi günlük hayatın vazgeçilmezi beyaz eşyalar, zaman içinde aşınma, korozyon, elektrik arızaları, kötü kullanım, yetersiz bakım gibi nedenlerle herhangi bir anda arızalanabilir. Hotpoint beyaz eşya servisi olarak acil durumlarla başa çıkmaya ve her türlü sorunu çözmeye hazırız. Bu özgüvenin temeli, 20 yıldan fazla olan deneyim ve bilgi birikimimizdendir.

En İyi Hotpoint Klima Servisi

Klimalar uygulama yeri ve ihtiyaca göre farklı sistemleri olan cihazlardır. Merkezi sistem kanallı klimalar, bölünmüş sistem split klimalar, pencere tipi, duvar tipi klimalar, kaset klimalar, salon tip klimalar gibi klima çeşitlerinin arıza sorunlarının giderilebilmesi için uzman Hotpoint klima servisi teknisyenlerine ihtiyacınız olacaktır.

En İyi Hotpoint Kombi Servisi

Kombiler, ısıtma teknolojisindeki devrim niteliğindeki cihazlardır. Hem ısınma hem sıcak su ihtiyacınıza anlık cevap verebilen kombi cihazlarının sistemleri ise oldukça karmaşık ve hassastır. Kombinizden olağan dışı sesler geliyorsa, ateşleme yapmıyorsa veya kombi etrafından su sızıntısı varsa bu, muhtemelen Hotpoint kombi servisi uzmanının çözmesi gereken bir sorundur.

İhtiyaç duyulması halinde bir cihaz tamir servisinin bulunması ve yardıma hazır olması kadar güzel bir şey yoktur. Hotpoint özel servisi olarak 7/24 hizmet hattımızın açık olduğunu bilmenizi isteriz. Arıza bildiriminde bulunduğunuz anda teknik servisimiz harekete geçecek, cihazınızdaki arızanın tespiti, tamiri, gerekli parça değişimleri veya bakımı için istediğiniz zaman diliminde adresinizde olacaktır.

Hotpoint Servis Bölgeler

Hotpoint Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele