telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  İndesit Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

İtalyan markası INDESIT, elektrikli ev aletleri üreticilerinden biridir. Çamaşır makinesi, çamaşır kurutucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, süpürge, ocak, fırın, davlumbaz gibi birçok ev eşyası ürün grubuna sahiptir. Indesit teknik servisi beyaz eşya, süpürge, kombi ve klima arızaları söz konusu olduğunda size hızlı ve kaliteli hizmet verebilir. Tüketici memnuniyetine çok önem veren INDESIT beyaz eşya, süpürge, kombi, klima grubu için özelleştirilmiş indesit beyaz eşya servisi, indesit süpürge servisi, indesit kombi servisi, indesit klima servisi birimlerimiz ile büyük bir hizmet ağına sahibiz.

INDESIT Beyaz Eşya Servisi – INDESIT Beyaz Eşya Tamiri ve Bakımı

Hayatı kolaylaştıran buzdolabı, fırın gibi cihazları, sistemleri güvenilir olmuşsa, sorunsuz çalışıyorsa veya özellikle model ve özellikleri seviyorsanız, tamir ettirmek en iyi seçenektir. Indesit beyaz eşya servisi sizin için birçok cihazın tamir ve bakımını yapabilir.

– INDESIT buzdolabı tamiri: Teknisyen, elektrikçi ve tesisatçı ekibimiz, en gelişmiş buzdolabı ve soğutucu cihazları tamir etme konusunda uzmandır. Bilgili tamir teknisyenlerimiz, geniş, orijinal parça envanterine erişebilir. Bu nedenle buzdolabı tamirinizin hızlı ve doğru bir şekilde tamamlandığından emin olabilirsiniz.
– INDESIT fırın tamiri: Evsel veya ticari fırın çeşitleri, doğal gaz/sıvı gaz ve elektriğin tehlikeli karşılaşmalarının mucizevî sonucudur. Bu hassas sistemler, karmaşık olduğu kadar güvenli bir şekilde tamir edilmeli ve bakımı yapılmalıdır. Indesit tamir ve bakım servisi birimimiz tüm eski ve yeni model fırınlar ve ocaklar için güvenli çözümler sunar.
– INDESIT bulaşık makinesi tamiri: Bulaşık makineniz kalıcı kötü koku, temiz yıkamama, su almama/boşaltmama, nemli bırakma gibi işaretler veriyorsa mutlaka teknik bir sorun vardır. Indesit teknik servisi ekibimiz arıza tespiti, tamir ve bakım çalışmaları ile durumu kontrol altına alacaktır.
– INDESIT çamaşır makinesi/kurutucu tamiri: Çamaşır makinesi ve kurutma makinesi gürültü, sarsıntı, kalıcı koku, pilot anahtarın çalışmaması, kontrol paneli sorunları, kapatılamayan kapak gibi sorunlar çıkarabilir. Indesit beyaz eşya servisi personelimiz tüm yıkayıcı/kurutucu modelleri için yetkin ve deneyimlidir.
 

INDESIT Süpürge Servisi

INDESIT elektrikli süpürgeler, çoğu zaman kullanıcı hatası veya çevresel etkenlerden dolayı arıza yapabilir. Zayıf emiş gücü, hortum kaçakları, ani kapanma gibi bazı sorunlar yaşanabilir. INDESIT süpürge servisi teknisyenlerimiz şikâyetiniz üzerine cihazınızı inceleyecek, gerekli tamir ve bakım aşamaları ile elektrikli süpürge performansını tekrar normale döndürecektir.

INDESIT Kombi servisi – Kombi Tamiri ve Bakımı

Düzenli kombi bakımı ile kombi arızalarının önüne geçebilirsiniz. INDESIT kombi servisi bakımı şu aşamaları içerir:

– Su basıncı ve kalitesi kontrol edilir, gerekirse genleşme kabına yeniden basınç uygulanır. Ayrıca tüm sistem filtreleri temizlenir ve tüm su bağlantıları ve hidrolik düzenekleri kontrol edilir.
– Gaz basınçları (giriş ve brülör basınçları) ve herhangi bir güvenlik cihazının çalışması kontrol edilir. Ayrıca gaz sızdırmazlık testi yapılır.
– Özellikle bacalı kombi modellerinde baca bütünlüğü kontrol edilir ve yanma analizi yapılır. Ayrıca, cihaz contaları, havalandırma ve baca sonlandırmaları kontrol edilir.
– Kombiyi besleyen elektriğin güvenli olup olmadığı kontrol edilir.
 

Kombi, kazan, şofben ve termosifon tamirine ihtiyacınız olursa, bizi 7/24 arayabilirsiniz.

INDESIT Klima Servisi

Klima sistemi arızaları çoğu zaman yılın en sıcak günlerinde meydana gelir. Bu nedenle, klima ünitenizin evinizi serin tutmasını sağlamak için INDESIT klima servisi 7/24 hizmet verir. Klima tamirine ihtiyaç duyduğunuzda, kalifiye klima teknisyenleri ekibimiz, split klima, merkezi klima veya duvar/pencere/tavan/salon tipi klima ünitenizin arıza tespiti, gerekirse parça değişimi ve bakımı için hazır olacaktır.

Tüm INDESIT beyaz eşya, süpürge, klima ve kombi cihazlarınızın servis ve onarım ihtiyaçları için bizi arayabilirsiniz. Eşyalarınızın tamirini yapar, doğru şekilde korunmasını sağlarız, böylece güvenilir kalır ve daha uzun bir ömre sahip olurlar!

Indesit Servis Bölgeler

Indesit Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele