telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  Mitsubishi Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Dünya devi olan markalar arasındaki Mitsubishi, pek çok farklı ürün üretimine yer açan bir markadır. Beyaz eşya üretimini de gerçekleştiren Mitsubishi’nin ürünleri arasında klimalar da bulunuyor. Kaliteli ürünlerini uygun fiyat seçenekleriyle sunan Mitsubishi ürünlerinde bir arıza yaşadığınız zaman ise Mitsubishi servisi hizmeti sunan firmalardan teknik destek alabilirsiniz.

Mitsubishi Klimalar Neden Arıza Yapar?

Farklı markalara ait olan klimalarda olabileceği gibi Mitsubishi markalı klimalarda da arızalar ortaya çıkabilir. Bu arızalar genellikle elektrik akımındaki sorunlar, ürünün fiziksel darbe alması ve bakımının düzenli olarak yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Periyodik bakımlar Mitsubishi klima servisi tarafından yapılmalıdır. Özellikle mevsim geçişleri dönemlerinde bakımların yaptırılması son derece önemlidir.

Mitsubishi Teknik Servisi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mitsubishi teknik servisi firmalarını seçerken de bazı özel detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir. Firmaların uzman kadroya sahip olması, alanında tecrübeli olması ve Mitsubishi markalı diğer ürünlere de teknik destek sunuyor olması gerekmektedir. Markanın diğer ürünlerine hizmet sunan firmaların diğerlerine göre daha güvenilir olduğunu söyleyebilmek mümkündür.

Klimaların onarım işlemlerinde bazı zamanlarda yedek parçalara ihtiyaç duyulabilmektedir. Bu sebeple, Mitsubishi wrf servisi ve Mitsubishi özel servisi firmalarını seçerken kullanacakları yedek parçalar hakkında da detaylı bilgi almalısınız. Eğer ikinci el ya da kalitesiz şekilde üretilmiş yedek parçalar kullanılıyor ise o firmadan uzak durmanız daha doğru olacaktır.

Mitsubishi Profesyonel Teknik Servisleri

Profesyonel ekibe sahip olmayan, Mitsubishi markası konusunda deneyimli olmayan ve yedek parçalar konusunda size destek veremeyen firmalardan hizmet aldığınız zaman aynı arızaların tekrar meydana gelmesine yol açabilirsiniz. Markaya özel hizmet sunan firmalar arasından seçim yaparken bütçenizi de göz önünde bulundurmalısınız. Ancak seçim konusunda tek kıstasınızın fiyatlandırmalar olmaması gerekiyor. Uygun fiyatlı hizmet adı altında kalitesiz hizmet sunan firmalardan uzak durmalısınız.

Mitsubishi klimaların bakımları genellikle yılda 2 kere yapılmaktadır. Uzmanların tavsiye ettiği bu bakım süreci bazı özel detaylara göre azalıp çoğalabilmektedir. Burada önemli olan nokta kişisel olarak klimalarınıza yapmanız gereken bakımların yapılmasıdır. Özellikle klimaların filtre bölümlerinin düzenli aralıklar ile temizlenmesi gerekmektedir. Temizliği yapılmayan ve bakımsız bırakılan klimalar kalıcı hasar görebilir ve bir daha tamir edilemeyecek hale gelebilmektedir.

Mitsubishi özel teknik servis firmaları gerektiği zaman yerinde onarım çalışmaları yapabilen gerektiği zaman ise kendi özel çalışma alanlarında onarım çalışmalarını yapabilen firmalardır. Bu durum klimanızda yaşanan sorunun türüyle ilgili olarak değişebilmektedir. Fakat yine de firmalardan bu konu ile ilgili hizmet öncesinde bilgi alabilirsiniz.

Mitsubishi Servis Bölgeler

Mitsubishi Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele