telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz Philips Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

 

Philips TV Servisi – Philips LED TV Servisi/ Philips LCD TV Servisi/Philips Plazma TV Servisi

Philips LED TV, Philips LCD TV veya Philips Plazma TV olsun, her Philips TV modeli için Philips TV servisi hizmeti sunuyoruz. LCD TV’lerin, LED TV’lerin, UHD LED TV’lerin ve Büyük Ekranlı Plazma TV’lerin (ACCLST) teknolojisine sahip teknik personelimiz ile Philips TV tamiri ve bakımı konusunda iddialıyız. Tüm müşterilere hızlı hizmet vermemizi sağlayan Philips LCD TV, LED TV ve Plazma TV’nin orijinal yedek parçalarını kullanıyoruz. Modern teçhizatlar ve kaliteli parça kullanımıyla, projeleri kesin ve belirli bir zaman diliminde gerçekleştiriyoruz. Philips LED TV servisi, Philips LCD TV servisi veya Philips Plazma TV servisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Size En Yakın Philips TV Servisi Eski ya da yeni sahip olduğunuz Philips TV arıza yaptığında hemen bizimle iletişime geçmek için 7/24 arayabilirsiniz. Philips TV servisi olarak başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin hemen her noktasına hizmet verme potansiyeline sahibiz. Nerede olursanız olun, teknik servis ekibimiz planlanan gün ve saatte hizmetinizde olacaktır. Sadece profesyonel bir Philips TV servisi çalışanı ile tanışmayacaksınız, aynı

zamanda yüksek kaliteli bir müşteri deneyimi sunmak için iyi eğitimli bir uzman ekiple karşılaşacaksınız.

Philips Elektrikli Süpürge Neden Arıza Yapar?

Tüm elektrikli süpürgeler zeminlerimizi temiz ve steril tutmak için çalışır. Kullanım miktarına göre ara sıra bozulmaya eğilimlidir, ancak çoğu elektrikli süpürge sorununu Philips süpürge servisi aracılığı ile çözmek kolaydır. 

– Philips elektrikli süpürge koku yapıyorsa; sorunun bir takım ortak nedenleri vardır ve genellikle kolayca çözülebilir. Torbalı süpürgelerde kokulu bir elektrikli süpürge torbası (torbasız süpürge modellerinde toz haznesi), kirli filtreler, tıkalı hortum sorunun en olası nedenleridir.
– Philips elektrikli süpürge düzgün çalışmıyorsa; sorun çeşitli nedenlerden kaynaklanıyor olabilir. Enerji kesintisi, hortum ve filtrelerde tıkanma, dolu bir toz torbası, hasarlı elektrikli süpürge kablosu, arızalı açma-kapama anahtarı başlıca nedenlerdir. En kötü durumda süpürge motoru arızalıdır. Sorunun tespiti ve arızanın giderilmesi için Philips süpürge servisi teknik personelimizden yardım alabilirsiniz.
– Philips elektrikli süpürge çekmiyorsa; kontrol etmeniz gereken ilk şey toz torbası veya toz haznesidir. Kirli veya tıkanmış filtreler de emiş kaybına neden olabilir.  Ayrıca elektrikli süpürgenizin hortumundaki delikler veya yırtıklar da vakum gücünü azaltabilir. Bu durumda, hortumun değiştirilmesi gerekebilir. 
– Philips elektrikli süpürge yanık kokuyorsa; bunun birkaç nedeni olabilir. Elektrikli süpürgeler yüksek sıcaklıklarda çalışmaz, bu nedenle yanık kokusu alırsanız elektrik bağlantılarından kaynaklanabilir. Tıkanmış filtreler veya aşırı dolu bir toz torbası motora fazla baskı uygulayarak aşırı ısınmasına neden olabilir. 

Philips Süpürge Servisi – Toz Torbalı/Toz Torbasız/Dikey Philips Süpürge Servisi Toz torbalı Philips süpürge, toz torbasız Philips süpürge ve dikey Philips süpürge modelleri için Philips süpürge servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Elektrikli süpürge modelinize zamanında bakım yapılması ve onarılması, temizlik makinenizin ömrünü büyük ölçüde uzatabilir. Tüm elektrikli süpürge tamir ve bakım servisi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Doğru profesyonel ile her tür ev elektroniği ve elektrikli ev aletlerinin sorunsuz çalışmasını sağlamak mümkündür. Bizi arayın, günlük rutinleriniz aksamasın…

Philips Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele