telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  Profilo  Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Küresel markalar, dünyanın her yerindeki hedef kitleleriyle eşit mesafede olmasına rağmen, ulusal alanda her biri tüketicilerle güçlü bir ilişki içindedir. 1976 yılından beri Türk tüketicisine pratik, kullanımı kolay beyaz eşyalar sunan markanın Profilo teknik servisi sadık kullanıcılarının hizmetindedir. Profilo, (Bosch ve Siemens’in yanı sıra Gaggenau, Neff, Thermador, Balay, Profilo, Constructa, Pitsos, Coldex ve Zelmer ile birlikte) global şirket BSH Hausgerate çatısı altında faaliyetlerini sürdüren cihaz üreticisidir. Beyaz eşya, süpürge, TV, klima ve kombi çeşitleri ile geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

En Yaygın Profilo Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya konusunda küçük bir araştırma yapanlar bilir ki Profilo beyaz eşyalar kullanımı en pratik, en verimli ve en dayanıklı ev cihazlarıdır. Müşteri memnuniyetinin diğer unsuru ise yaygın Profilo beyaz eşya servisi ağıdır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya buzdolabı herhangi bir arıza yaptığında çok yakınınızda bir Profilo servisi bulabilmenin rahatlığını yaşarsınız. Türkiye’nin her yerinden iletişime geçebilirsiniz, size aynı gün teknik servis hizmeti sağlayabiliriz.

Profilo Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele