telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  Siemens Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Siemens, Alman beyaz eşya pazarında en büyük paya sahip, teknoloji, inovasyon ve tasarım alanında uluslararası standartları belirleyen markadır. 12 Ekim 1847’de Werner von Siemens ve Johann George Halske tarafından kurulmuştur. 165 yılı aşkın bir süredir Siemens ismi performans, yenilikçilik, kalite ve güvenilirlik ile anılarak uluslar arası yerini almıştır. Çamaşır yıkama ve kurutma makineleri, bulaşık makineleri, buzdolabı, fırın gibi beyaz eşya grupları, TV’ler, elektrikli süpürgeler, klimalar ve küçük ev aletleri ile geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Siemens, aynı zamanda, ev aletlerinin verimliliğinin geliştirilmesinde ve üretiminde dünya lideridir. Siemens, 1967’den beri BOSH ve diğer bazı önemli markalarla birlikte BSH Hausgerate GmbH çatısı altındadır.

Siemens Beyaz Eşya Tamir ve Bakım Servisi

Buzdolabı, derin dondurucular, ankastre buzdolapları: Buzdolabı arızalarının iki önemli nedeni, yüksek voltaj dalgalanması ve aşınmadır. Bununla birlikte, standart, tam boyutlu bir buzdolabının ortalama ömrü yaklaşık 17 yıl iken, kazalar veya bakım eksikliği ömürlerini önemli miktarda azaltabilir. Siemens soğutma grubunda yer alan tüm buzdolabı çeşitleri için Siemens beyaz eşya servisi uzman teknik personelimiz ile tamir ve bakım hizmetleri sunuyoruz. Arıza ne olursa olsun üstesinden gelebiliriz.

Pişirme grubu: Sorunlu tıkanmış bileşenlerden veya hatalı elektrik bileşenlerinden kaynaklanabilen arızalar olabilir. Fırınlar, buharlı fırınlar, ocaklar, mikrodalga fırınlar, sıcak tutma çekmeceleri, davlumbaz ve aspiratörler ile ilgili tüm sorunlarınıza çözüm üretebiliriz.

Süpürge grubu: En sık rastlanan elektrikli süpürge arızaları; kendi kendine kapanma, toz emiş gücünde zayıflama veya gürültülü çalışmadır. Nedeni ne olursa olsun, toz torbalı/toz torbasız elektrikli süpürge, dikey süpürge veya şarjlı süpürge arızaları için Siemens süpürge servisi uzmanlığına güvenebilirsiniz.

Yıkama ve kurutma grubu: Makineniz hiç çalışmıyor, su almıyor veya suyu tahliye etmiyor olabilir. Siemens çamaşır makineleri, kurutma makineleri, kurutmalı çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, ankastre bulaşık makineleri şikâyetleriniz için yetkin teknik servis ekibimize danışabilirsiniz.

En İyi Siemens TV Servisi Hangisi?

En yüksek kalitede TV satın alabilmenize rağmen, yine de günün birinde ani bir arıza meydana gelebilir; TV ekranınız aniden kararabilir, ekranda çizgiler oluşabilir, ses sorunları yaşanabilir veya akıllı televizyonunuz internetle bağlantı kuramayabilir. Siemens TV servisi ekibi için bunlar düzeltilebilir kolay işlerdir. Siemens TV’nizi mümkün olan en az strese neden olmak için en yüksek standartta ve en kısa sürede onarabiliriz. Plazma TV, LCD TV, LED TV, OLED TV, 4K SMART TV teknolojilerinin hepsinde uzman olan Siemens teknik servisi ekip çalışanlarımıza güveniyoruz. En iyi Siemens TV servisi, en kısa sürede adresinizde olabilen, arızayı çabucak tamir edebilen ve yapılan işe kullanılan malzemeye 1 yıl garanti verebilen servisimizdir!

Siemens Klima Servisi Ne Zaman Aranmalı?

Çoğu klima sistemi, uzun süre kullanıma dayanacak yüksek kaliteli parçalarla üretilir. Fakat düzgün çalışmasını sağlamak için çok özen gösterilmesine rağmen, klimalar hala arıza yapma potansiyeline sahiptir. Klimaların arıza nedenleri farklı olabilir, bazen basit bir kumanda arızası bazen kirli bir filtre veya kırık fan kanatları sorun yaratır. Tüm fiziki kontrollerinize rağmen hala; klima ünitenizin evinizi olması gerektiği gibi soğutmadığını fark ederseniz, klimanız çalışırken garip sesler duyarsanız, klimanızdan su sızıyorsa veya yanık kokuları alırsanız, mutlaka Siemens klima servisi birimlerimiz ile iletişim kurmalısınız.

Siemens özel servisi ekibimiz sektördeki en yüksek standartlara göre çalışmaktadır ve Siemens cihaz onarımlarınızı kısa sürede mükemmel bir şekilde tamamlayacaktır. Yapmanız gereken tek şey ihtiyacınız olduğunda bizi aramaktır. 7 gün 24 saat çağrı merkezimiz hizmetinize açıktır.

Siemens Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele