telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  Smeg Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Seçkin üretim anlayışıyla hareket eden Smeg, başarılı çalışmaları ve üstün kalitesi sayesinde tüm müşterilerinin memnun etmeyi başaran markalardan birisidir. Köklü çalışmalara imza atan markanın ürün gamında buzdolabından bulaşık makinesine, ankastreden davlumbaza ve küçük ev aletlerine kadar pek çok beyaz eşya seçeneği yer alır. Smeg, aynı zamanda başarılı servis ağı sayesinde sunduğu ürünlerin arkasında da durmaktadır. Böylelikle bakım onarım ihtiyacınız durumunda kolaylıkla servis ekipleriyle iletişime geçerek çözüm talebinde bulunabilirsiniz.

Smeg Beyaz Eşya Servisi Onarımı Nasıl Yapılır?

Smeg beyaz eşya servisi ekibinde çalışan uzmanlaşmış kişiler, modern servis araçlarıyla iletişime geçtiğiniz adrese gelerek ürünü incelemeye alırlar. Hızlı çıHızlHıfkfkfözüm ve servis hizmeti konusunda başarılı olan ekip, doğru yedek parça ve ekipman temini sunarak kısa sürece beyaz eşyanızın teslimatını gerçekleştirir. Beyaz eşyanızda arıza durumunun olduğundan eminseniz hemen servis ekiplerinden yardım almak için harekete geçmelisiniz. Aksi taktirde gecikmeler bakım maliyetlerinin artmasına neden olacaktır. Ayrıca beyaz eşyaların sadece tamiri konusunda değil belli aralıklarda bakımının sağlanması konusunda da başarılıdır. Böylelikle beyaz eşyanızda olası sorunların oluşma riski azalacak ve sağlığı tehdit eden unsurlar ortadan kalkacaktır.

Smeg Servis Bölgeler

Smeg Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele