telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz Sony Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Sony, tartışmasız Japonya’nın en iyi bilinen şirketi ve dünyanın en büyük ve en saygın tüketici elektroniği ürünleri üreticilerinden biridir. Sony TV’ler dünyanın en büyük tüketici portföyüne sahiptir. 2000’li yılların başlarında yapılan araştırmalar, Sony’nin en tanınmış ve en saygın bir marka olduğunu göstermiştir. SONY TV servisi olarak biz de bu değerli markanın sadık kullanıcıları için hizmet veriyor, üstün teknoloji ürünlerine üstün kalitede Sony TV tamir ve bakım servisi sunmaktan gurur duyuyoruz.

SONY LED /OLED /QLED TV Arıza Tamir Servisi

Sony plazma TV, Sony LCD TV, Sony LED TV, Sony HD TV, Sony DLP TV, Sony Projeksiyon TV, Sony DVD ve Sony VCR’ler dâhil tüm Sony TV’lerin tamir ve bakımı için tam donanımlı ve deneyimli bir SONY teknik servisi ekibine sahibiz. Tamir teknisyenlerimiz hizmet içi eğitime tabidir ve LCD, LED, OLED, QLED ve 3D televizyonların son teknik gelişmelerini öğrenmek için yıllık eğitim kursları almaktadırlar. Küçük bir TV, büyük ekranlı bir TV VEYA 4K UHD TV modeliniz olsun, doğru çözümü sağlamak için bize güvenebilirsiniz. 

En İyi SONY TV Tamir ve Bakım Servisi

TV teknolojisi geliştikçe daha karmaşık ve hassas teknik özellikler içerir. SONY TV teknolojisine hâkim olarak her tip televizyon modelini tamir etme yeteneğine sahibiz. Potansiyel SONY TV arızaları için SONY özel servisi profesyonelliğinden yararlanabilirsiniz.

TV’de görüntü yok: TV’nizi açtığınızda, hiç görüntü göstermiyorsa veya beklediğiniz bir görüntü göstermiyorsa sorununuzu çözmenize yardımcı olabiliriz. TV görüntüsünü restorasyonunda çok deneyimliyiz.

TV sesi yok: Ses, TV izlerken keyifli bir izleme deneyimi için hayati bileşenlerden biridir. Televizyonunuzdaki ses çalışmazsa, yeterince yüksek olmazsa, net çıkmazsa veya başka sorunlar yaşıyorsanız, kolaylıkla düzeltebiliriz.

TV kendi kendine kapanıyor: Düzenli olarak çözdüğümüz yaygın sorunlardan biri, bir televizyonun kendisini kapatmasıdır. TV’niz en sevdiğiniz programları izlerken periyodik olarak kapanırsa, uzman SONY servisi ekibimiz bu sorunu çözecektir.

TV’nin ekran görüntüsünde çizgiler var: Televizyonunuzu açtığınızda dikey renk şeritleri veya enine veya boyuna uzanan çizgiler varsa bu teknik bir sorundur ve tam da bizim işimizdir.  

TV sinyali yok: Televizyon, kablo kutunuzdan veya diğer cihazlarınızdan sinyal alamıyorsa, SONY teknik servisi birimimiz ile temasa geçin. Uzmanlığımız, televizyonunuzun beklediğiniz gibi ayarlanmanıza yardımcı olacaktır.

TV keyfinizin kesintiye uğramasının ne kadar sinir bozucu olabileceğini anlıyoruz. Bu nedenle 7/24 arayabileceğiniz acil teknik servis hizmet hattımızı sizin için açık tutuyoruz!

Sony Servis Bölgeler

Sony Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele