telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz TEFALÜrünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Profesyonel Ekip
Servis personelimiz, sürekli güncellenen teknik programlar ve seminerlerle profesyonel eğitimden geçirilir. Böylece, sürekli gelişen ve yenilenen ürünlerin periyodik bakım ve onarımları uzman personelimiz tarafından yapılır.

Tam Donanımlı Servis Filosu
Tüm servis araçları, en yeni teknolojik bakım ve onarım cihazlarıyla donatılmıştır. Ayrıca pek çok farklı yedek parçayı barındıran minik bir depo işlevini de görür.

Orjinal Yedek Parça
Servisimizde farklı markaların orijinal yedek parçaları mevcuttur. Ve değiştirilen her yedek parça 1 yıllık malzeme ve işçilik garantisi altındadır.

Gece Servisi
Artık, normal çalışma saatleri dışında da size hizmet sunacak bir nöbetçi acil servisimiz var. Pazar günleri 11:00-22.00, diğer günler 20:00-23:00 saatleri arasında Acil Nöbetçi Servis ekibi hizmet vermeyi sürdürecek.

Hizmet Anlayışımız
Servis personelimiz için sağlık kuralları ve hijyen, uyulması gereken kuralların en başında gelir. Ürünlere yerinde bakım ve onarım hizmeti verilecekse, her müşteri ziyaretinde mutlaka galoş giyilir. Uzun süreli tamir gereken ve servise götürülmesi zorunlu olan ürünlerde, müşteriyi zor durumda bırakmamak amacıyla, yerine geçici olarak ikame ürün bırakılır.

Tefal Servis Bölgeler

Tefal Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele