telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz UĞUR  Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

UĞUR Soğutma Kuruluşu, 1954 yılında Aydın Nazilli’de dondurma ticareti yapan Mehmet, Ali ve Ünal Takmaklı kardeşlerin vizyoner bir girişimidir. İlk yıllarında dondurma ticareti yanı sıra UĞUR servisi dondurma makineleri tamir hizmeti veren şirketin geliştirdiği dondurma makinelerinin ilk versiyonu 1965 yılında görücüye çıktı. 1975 yılında ise dünyaya dondurma makinesi ihracatı yapmaya başlamıştı. Sonraki yıllarda tüketici soğutucu ihtiyaçlarını karşılamak için faaliyet alanını genişleterek ve büyüyerek birçok ürün üretti. UĞUR Soğutma, ticari ve ev tipi soğutucularda; dondurma makineleri, buz makinesi, derin dondurucu, şişe soğutucu, su sebili ve klima sistemlerinde 420’den fazla çeşit ile günümüzde Türkiye’nin ve dünyanın en popüler üreticilerindendir.

UĞUR Soğutucu Ürünleri Nelerdir?

UĞUR derin dondurucu alanında bir fenomendir, kendi markasıyla yarışan modeller üretir. Modern derin dondurucu çeşitlerinin çoğu; 126 – 330 litre kapasite, A++ enerji verimliliği, dayanıklı kabin gövdesi, pratik taşıma sağlayan ayaklar, dolap içi aydınlatma ve ayarlanabilir termostatlar gibi kullanım deneyiminizi maksimuma çıkaracak özellikler içerir.

– UĞUR ev ve ofis ürünleri: Derin dondurucular, dikey derin dondurucular, buzdolapları, fonksiyonel dondurucu ve klima cihazları.
– UĞUR Ticari ürünler: Dondurma makineleri, buz makineleri, blok kapaklı derin dondurucu, süper dondurucular, şişe soğutucular, market tipi soğutucular ve dondurucular, muhafaza dolapları, dondurma teşhir reyonları, şerbet makinesi, pasta teşhir reyonları.

UĞUR marka güvencesiyle, hem evsel kullanıma hem de ticari sektöre yönelik soğutma ve dondurma cihazları ihtiyacınızın çoğunu karşılayabilirsiniz. Herhangi bir arıza için ise UĞUR beyaz eşya servisi, UĞUR şişe dolabı servisi, UĞUR dondurma dolabı servisi, UĞUR buz makinası servisi birimlerimizden destek alabilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu Neden Arızalanır?

Marka, her bir derin dondurucu modeli için en az 5 yıl garanti verir, fakat teknik nedenlerden, kullanım hatasından veya değişen çevresel şartlardan kaynaklanan sorunlar olabilir. Kötü evaporatör fanları, arızalı emniyet şalterleri, hatalı defrost zamanlayıcılar ve diğer soğutma sistemi sorunları, UĞUR teknik servisi tarafından ele alınması gereken profesyonel konulardır. Bu konular, uzman bilgisi ve araçları olmadan onları tamir etmeye çalışanlar için yaralanmaya neden olabilecek tehlikeli kısımları içerir.

– Evaporatör bobininin bulunduğu dondurucunun arkası donmuşsa, aşırı derecede buz çözünmesi olabilir, cihaz soğutmayabilir. Cihaza bağlı olarak, bunun nedeni hatalı bir defrost ısıtıcısı, defrost sensörü veya kontrol panosundan kaynaklanabilir.
– Sıcaklık izleme cihazı hatalı çalışıyor olabilir, bir sıcaklık sensörü veya termostat sıcaklığı doğru şekilde okumuyorsa soğutmada problem yaşanır. Cihazın ayarlanan sıcaklıkları çok düşükse, cihaz soğudukça havadaki nemi alma şansınız yoktur. 
– Dondurucu bir buz çözme döngüsünden geçtiğinde, tahliye kabının tutabileceğinden daha fazla su üretir. Bu, özellikle yüksek nemli ortamlarda yüksek kullanım nedeniyle aşırı miktarda don oluşumuna neden olabilir. 
– Derin dondurucu kapısının çevresinde oluşan donma; kapının tamamen kapanmadığını gösterir. Sızdırmazlığını önleyebilecek bir yükseklik yoksa kapak ayarlarının yapılması için profesyonel UĞUR servisi yardımı gerekebilir.

En İyi UĞUR Soğutucu Cihazları Tamir ve Bakım Servisi

UĞUR özel servisi cihaz onarım ve bakım işletmesi olarak, cihazlarınızın doğru ve hızlı bir şekilde çalışmasını sağlamak için en iyi seçiminiz. Profesyonel cihaz onarımı, yeni satın almak yerine ihtiyacınız olanı kullanmanın uygun maliyetli bir yöntemi olduğundan cihazınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı istiyoruz. Tüm UĞUR marka beyaz eşya, derin dondurucu, soğutucu, klima tamiri ve bakımındaki deneyimleri sayesinde mükemmellik tutkusu, her müşteriye zaman ve maliyet güvencesi sağlayan özel bir süreç geliştirmiş teknik ekibimize güveniyoruz.

Uğur Servis Bölgeler

Uğur Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele