telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  Vestel Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Türkiye’de en çok tanınan on marka arasında olan Vestel, tüketicilere beyaz eşya, dijital ve mobil ürünler, ev aletleri ve LED aydınlatma içeren geniş bir ürün yelpazesi sunar. Aynı zamanda yaygın bir Vestel teknik servisi ağına da sahiptir. 1984 yılında kurulan Vestel, 1994 yılında Zorlu Grubu’na katıldıktan sonra güçlenerek büyümüş ve bir dünya markası imajını sağlamlaştırmıştır.

En Başarılı Vestel Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya sektörünün ana ürünleri buzdolabı, derin dondurucu, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır makinesi ve kurutma makineleridir. Sadece 2017 yılında 517 milyon adet beyaz eşya satan ve üretilen beyaz eşya ürünlerinin ise %73’ünü ihraç eden Vestel’in Türkiye’de ve dünyada ciddi bir kullanıcı portföyü vardır. Müşteri memnuniyetinde etkili olan önemli bir faktör ise Vestel beyaz eşya servisi birimlerinin başarılı çalışmalarıdır. Her bir ürün teknolojisi üzerine eğitim alan ve sürekli eğitime tabi tutulan Vestel servisi personeli üst düzey hizmet standartlarında çalışır.

Elektrikli Süpürge Nasıl Çalışır? Süpürge Neden Arızalanır?

Elektrikli süpürgeler, görünüşte basit bir prensip ile çalışır: Elektrik akımı motoru çalıştırır. Motor fan kanatları havayı zorlayarak egzoz portuna iter. Hava ileri sürüldüğünde, parçacıkların yoğunluğu (ve dolayısıyla hava basıncı) fanın önünde artar ve arkasında azalır. Fanın arkasındaki basınç seviyesi, elektrikli süpürge dış basınç seviyesinin altına düşer. Bu, elektrikli süpürgenin içinde vakum yaratır. Fan çalıştığında giriş deliğinden giren ve egzoz deliğinden çıkan sabit bir hava akımı vardır. Burada anahtar prensip sürtünmedir.

Elektrik süpürgesi filtresinin fonksiyonu: Kir dolu hava egzoz deliğine girerken, elektrikli süpürge torbasından geçer. Bu torbalar, bir hava filtresi görevi gören gözenekli dokuma malzemeden (tipik olarak bez veya kâğıt) yapılır. Torbanın içindeki küçük delikler, hava parçacıklarının geçmesine izin verecek kadar büyüktür, ancak çoğu partiküllerin geçmesi için çok küçüktür. Bu nedenle, hava akımı torbaya aktığında tüm hava malzemeden geçer, ancak kir ve tortu torbada toplanır.

Tüm markalarda elektrikli süpürge arızaları genellikle uzun süre kullanılan ve temizlenmeyen filtrelerden kaynaklanır. Bununla birlikte voltaj dalgalanmaları veya çok yoğun çalışma motor aksamına zarar verebilir. Süpürgenizle ilgili bir sorun olduğunda Vestel süpürge servisi birimimizi arayabilirsiniz. Ekibimiz sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.

Vestel Klima Arıza Nedenleri ve Çözümleri

Sızdıran soğutma sıvısı: Sıvı soğutucu akışkanlar, içindeki havayı soğutmak için klimanın kullandığı maddelerdir. Sistemde yeterince soğutucu bulunmadığında, klimanızda soğutma fonksiyonu azalır. Sıvı sızıntısı varsa, sisteminizin, Vestel klima servisi tarafından doğru miktarda soğutucu madde ile doldurulması gerekir. 

Tıkalı filtreler: Klimanızda hava akışını engelleyerek ünitenizin fanını zorlar, aşırı zorlanma fan motorunu yakabilir. Klima ünitenizin evinizin dışında bulunan kondansatörü, kir ve döküntü ile kaplanabilir. Temel temizlik işlerini, klima arızalarınızı önleyebilir.

Termostat sensörü arızası: Klima termostatı ortam sıcaklığını belirlemek için sensörlere dayanır ve buna göre klimanızı açar veya kapatır. Sensör arızalanırsa, üniteniz sürekli açık kalabilir veya hiç açılmayabilir. Bir Vestel servisi uzmanı sorunu en kısa sürede giderebilir.

Vestel TV Sorunları ve Tamir Nedenleri

İleri görüntü teknolojileri kullanan LED, OLED, QLED veya SMART Vestel TV’ler bile arıza potansiyeline sahiptir. Aynı standartlara sahip TV’ler kurulum şartları veya elektrik bağlantıları gibi çevresel şartlara göre beklenmedik sorunlar çıkarabilir. Bununla birlikte plazma veya LCD TV modellerinde olduğu gibi aşırı ısınma problemleri görülebilir. SMART TV’ler için internetten kaynaklanan bağlanma sorunları yaşanabilir. Dolayısı ile TV modeline göre arıza nedeni değişebilir. Televizyonunuzla ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız, Vestel TV servisi uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Tüm Vestel beyaz eşya, süpürge veya klima cihazları için Vestel özel servisi tamir ve bakım hizmeti alabilirsiniz. 20 yılı aşkın tecrübemiz ve kalifiye teknisyenlerimiz ile size en iyi çözüm önerileri sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizi 7/24 arayabilirsiniz!

Vestel Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele