telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Viessmann Servisi - Kesin Çözümler

Viessmann servisi olarak ürünlerinizin düzenli bakımını ve onarım işlemlerini yaparak, ürünlerinizin daha uzun süre sorunsuz çalışmasını sağlar. Viessmann servisi, alanında uzman ve deneyimli ekibimizle size en iyi hizmeti sunarız.

Viessmann servisi olarak, sunduğumuz Hizmetimiz

  • Viessmann Kombi Tamiri

Viessmann servisi olarak, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet bizim önceliğimizdir. Servisimiz, Viessmann ürünlerinin tüm modellerine uygun olarak eğitilmiş teknisyenleriyle hızlı ve etkili bir şekilde çalışır.

Viessmann servisi olarak, Viessmann ürünlerinizin daha uzun süre sorunsuz çalışması için size yardımcı olmak için buradayız. Bize güvenin ve size en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olun.

Viessmann servisi olarak, her türlü sorunuz ve isteğiniz için size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız. Bizimle iletişime geçmek için telefon veya e-posta yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Veissmann Kombi de ‘Serv’ yazısı nedir?

Serv bir arıza değildir. Bu modu teknik servisler baca temizleme yaparken veya kombi bakım sırasında bu modu sadece ekipleri tarafından kullanılır.

Veissmann Kombi Bakımı yılda kaç defa yapılmalıdır?

Kombi sağlığı için her yıl içinde bir defa kesinlikle yapılmalıdır. Bu kontrol de tesisatı, parçaları ve temizleme işlemleri yer alır.

Veissmann Kombi yıllık bakımı yapılmazsa ne olur?

Ekonomik anlamda zarar oluşur, bozulmalar gerçekleşir, yüksek maliyetli arızalar oluşur, fazla doğalgaz tüketimi gerçekleştirir, yanma ayarlarında bozulma, yetirince ısıtmama, maddi ve manevi tehdit altında olursunuz.

Veissmann marka ürünlerinizin Veissmann servisi için linke tıklayın.

Viessmann Servis Bölgeler

Viessmann Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara
Whatsapp

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat
Servis Bölgelerimiz

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele