telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz   YORK   Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

1874 yılında kurulan YORK şirketi, 1920’lerin ortalarında, 273 kg ağırlığındaki ilk klimasını üretti. O zamandan itibaren gelişerek büyüyen marka, Johnson Controls tarafından satın alındığında dünyanın en büyük klima, ısıtma ve soğutma makineleri üreticisi idi. Halen marka değeri korunarak YORK klima sistemleri üretiliyor. Tüketici tarafında popüler olan markaya YORK klima servisi olarak hizmetlerimiz sürüyor.

Doğru YORK Merkezi Klima Sistemi Nasıl Seçilir?

Klimalar, sistem ve teknolojilerine göre birçok gruba ayrılır. Genel olarak bir odayı serinletmek için bir split klima yeterli olurken büyük bir komplex için birçok klima model ve teknolojilerinin bir kombinasyonu kullanılabilir. Yeni bir sistem öncesi YORK teknik servisi uzmanlarımızdan daha detaylı bilgi almanızı öneririz.

Split klimalar: Evsel ve hafif ticari kullanıma uygun, en yaygın YORK merkezi klima türüdür. İç mekânda havadan ısıyı ve nemi uzaklaştıran evaporatör, evin dışında, ısıyı veren kondenser ve iki bobin arasında soğutucu akışkan pompalayan kompresörü içerir. Bu tip bir sistem küçük bir ev için en ekonomik ve verimli olanıdır.

Kanalsız mini split klimalar: Temel bir split sistem gibidir. Kanalsız mini ayrık sistemlerin ana avantajı, kanal döşemesi yapmak için duvarları kırmadan monte edilmeleridir.

Çok kanallı klimalar: Evaporatör, kondenser ve kompresörü tek bir ünitede birleştirir. Bu tip klima uygun YORK VRF servisi kurulumu ile çoğu binalarda kullanılabilir. Birçok ısıtma sistemi ile birleştirildiğinde, binanın içinde ayrı bir kombi ihtiyacını ortadan kaldırır.

En Hızlı ve Etkili YORK Klima Servisi

YORK marka klimalar dâhil, soğutma sistemleri üzerine ihtisas yapmış, işine saygılı bir YORK özel servisi organizasyonuna sahibiz. Ekibimiz tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek bilgilerini günceller. Teknisyenlerimiz, klima tamiri ve bakımı söz konusu olduğunda hızlı bir şekilde klima sorununun çözümüne odaklıdır. Klimanızda bir aksaklık gördüğünüzde bizi 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Dilediğiniz zamanda adresinizde olacak, bilgili, tecrübeli ve yetenekli YORK servisi uzmanlarımızın yaptığı işten memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz.

York Servis Bölgeler

York Servis Hizmetleri

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele