telefon simge resimi
whatsapp ikonu

İstanbul'daki Ariston klima servisi ihtiyaçlarınız için en doğru adres CNR Teknik Servis'tir. Alanında uzman ekibi ve profesyonel hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, tüm klima bakım, onarım ve montaj işlemlerinde sizlere güvenilir ve hızlı çözümler sunmaktadır.

Ariston marka klimanızın periyodik bakımlarını aksatmayarak uzun ömürlü ve verimli kullanım sağlamak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca olası arızalar karşısında da 7/24 hizmet garantisiyle yanınızda olan CNR Beyaz Eşya Servisi firmamız, sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretmektedir.

CNR Teknik Servis olarak, güncel teknolojik gelişmeleri takip eden ekipmanlarla düzenli eğitimler alan personelimiz sayesinde Ariston marka klimalarınızın her türlü ihtiyacına cevap verebilmekteyiz. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ilke edindiğimiz hizmetlerimizde, uygun fiyat politikasıyla da bütçenizi zorlamayacak şekilde çalışmaktayız.

Ariston klima tamiri hizmetlerimizden faydalanmak ve CNR Teknik Servis'in sunduğu ayrıcalıkları deneyimlemek için bizimle iletişime geçin. Deneyimli ve güvenilir ekibimiz, klimanızın her türlü sorununa en uygun çözümü sunarak sizlere konforlu bir yaşam alanı sağlamak için hazır beklemektedir. Ariston servisi hizmetimiz için bizi arayın.

Ariston Klima Servisi Bölgeler

Hemen Servis Çağır

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara
Whatsapp

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat
Servis Bölgelerimiz

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele