telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Klima kullanımına yer açarak ev ve iş yerlerinizde mevsim değişimlerinde ihtiyaç duyduğunuz ısının elde edilmesi kolaylıkla sağlanabilirsiniz. Klima seçiminde Auer markasına yer açarak kaliteli tercihi kullanmanın da avantajlarını elde edebilirsiniz. Ev ya da iş yeriniz için satın alabileceğiniz Auer markasına sahip klima seçiminin yanı sıra kombi, kazan gibi seçimleri markanın ürün listesinden ihtiyacınız için en uygun olan model seçimini belirleyerek satın alabilirsiniz.

Kullandığınız Auer markasına sahip olan klima, kombi ya da kazan gibi ürünlerde karşılaştığınız sorunun çözümü için ise Auer servisi hizmetini almanız önerilir. Böylelikle üründe yaşanan sıkıntı kısa sürede belirlenerek çözüm de aynı hızla gerçekleştirilir.

Auer Ürünleri Neden Arızalanır?

Auer markasına sahip olan ürünlerin arızalanma sebepleri genel olarak bakım işleminin ertelenmesi kaynaklı olabilir. Bunun yanı sıra ürün özelliklerine göre sebeplere bağlı olarak da arızalar ile karşılaşabilirsiniz. Bakım ve onarım hizmetinde Auer teknik servisi hizmetini almanız avantaj sağlayacaktır.

Auer Klima Arızası Çözümü

Klimalarda yaşanan sesli çalışma, soğurtmama ya da ısıtmama sorunlarının yanı sıra filtre temizliği ile ilgili sıkıntılar yaşanabilir. Sorun çözümünde Auer klima servisi hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kombi bakımına yer vermek için ya da yaşanan ateşleme, ısıtmama gibi sorun çözümlerinde Auer kombi servisi hizmetinden yararlanmanız mümkün.

Kazan bakımlarında ya da onarım hizmetlerinde Auer kazan servisi hizmetini alarak ürün performansına katkı sunabilirsiniz.

Auer Arızasında Teknik Servis Hizmeti

Auer özel servisi hizmetini ürün bakımlarını için tercih ederek arıza riskini düşürebilirsiniz. Senede iki defa önerilen bakımın yanı sıra gerçekleşen arızaların çözümünde teknik servis hizmetini edinmeniz ise ürün ömrü ve kullanım performansı için olumlu etkiyi sunacaktır.

Auer Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele