telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  Beko Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Dayanıklılığı ve pratik teknolojisi ile popüler marka BEKO, dünyada 280 milyondan fazla tüketici portföyüne sahiptir. Tüketici memnuniyetine çok önem veren BEKO’nun beyaz eşya, süpürge, TV, kombi, klima grubundaki ürünlerine Beko teknik servisi olarak hizmet veriyor, yüksek tamir ve bakım kalitesi ile marka değerine katkıda bulunuyoruz. Beko beyaz eşya servisi, Beko klima servisi, Beko kombi servisi, Beko TV servisi, Beko süpürge servisi birimlerimiz ile büyük bir organizasyona sahibiz.

BEKO Beyaz Eşya Servisi Hizmetleri – BEKO Beyaz Eşya Tamiri ve Bakımı

BEKO beyaz eşya kategorisinde bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, fırın/ocak gibi bir evin veya işletmenin vazgeçilmezi olan ürünler bulunur. Her ürünün işlevleri, mekanizmaları, verimli çalışma ihtiyaçları için BEKO beyaz eşya servisi teknik ekibimiz yetkin ve tecrübeli uzmanlardan oluşur. İş prensibimiz, buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın, çamaşır veya kurutma makinenizde herhangi bir sorun olduğunda gerekli tamir ve bakım hizmetini en kısa sürede tamamlamak, rutininizi aksatmamaktır. 

BEKO buzdolabı tamiri: Genellikle buzdolabı ve dondurucu sorunları; sesli çalışma, yeterince soğutmama, aşırı buzlanma, su sızıntısı, nem, akıllı teknoloji dokunmatik panellerinde ayar sorunudur. Benzer ve diğer buzdolabı arızaları için BEKO teknik servisi uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz.
– BEKO fırın / davlumbaz tamiri: Pişirme grubu ürünlerin arızalanmasına neden olan sorunlardan bazıları; ateşleyiciler, brülörler, röleler, rezistanslar, bozuk kapaklar, ampuller, fan motoru pilot anahtarı olabilir. BEKO tamir ve bakım servisimiz tüm eski ve yeni model fırınlar, davlumbaz ve ocaklar için uygun maliyetli çözümler üretir.
– BEKO bulaşık makinesi tamiri: Bulaşık makine yıkama döngüsünün bozulmasına neden olan birçok sorun vardır. Bulaşık makineniz temiz yıkamama, kötü kokular, su almama gibi sık rastlanan bir problem gösteriyorsa BEKO teknik servisi teknisyenlerimiz, duruma hemen müdahale edip cihazınızı standartlarına getirecektir. 
– BEKO çamaşır makinesi/kurutucu tamiri: Çamaşır veya kurutma makinesi arıza şikâyetleri; gürültü, koku, önden ve üstten yüklemeli makinelerde sarsıntı, anahtar, kontrol panosu veya kapanmayan kapak olabilir. BEKO beyaz eşya servisi teknik personelimiz tüm modeller için bilgili ve deneyimlidir.
 

BEKO Süpürge Servisi

Beko elektrikli süpürge, pratik, kompakt ve güçlü modeller içerir. Genellikle kullanım hatası veya çevresel etkenler süpürge arıza nedeni olabilir. Zayıf vakum, toz almama, hortum kaçakları, çalışırken kapanma gibi bazı sorunlar zamanla yaşanabilir. BEKO süpürge servisi uzmanlarımızın tamir ve bakım çalışmaları ile süpürgeniz kısa sürede normal çalışmasına geri dönecektir.

BEKO TV servisi

Her televizyon teknolojisinin teknik farklılıkları vardır, bu nedenle TV tamirinde eski ve yeni teknoloji bilgisine hâkim olmak çok önemlidir. BEKO televizyonunuz, BEKO plazma TV, BEKO LCD TV, BEKO LED TV, BEKO OLED, BEKO QLED, BEKO UHD 4K Smart TV televizyon modellerinden herhangi biri olabilir. TV modeli ve arıza nedeni ne olursa olsun, BEKO TV servisi teknik ekibimiz tüm TV sorunlarını çözme potansiyeline sahiptir.

BEKO Kombi servisi: Hem sıcak su, hem de ısınma ihtiyaçlarına mükemmel bir çözüm olan kombiler özel uzmanlık gerektiren karmaşık sistemlerdir. Zaman içerisinde, kireçli sert sular, sık elektrik kesintileri veya aşınan mekanik parçalar, bir kombi arıza nedeni olabilir. Kombi cihaz arızalarının önlenmesi için yıllık bakım yaptırmak önemlidir. BEKO kombi servisi tamir ve bakım ihtiyaçlarınız için size yardımcı olabilir.

BEKO Klima Servisi

Klima sıcak coğrafyaların vazgeçilmezi olarak giderek popülaritesini arttıran bir cihazdır. Akıllı teknolojilerle birlikte mükemmel ısı/nem ve kontrol sunan BEKO klima modelleri; split klima, merkezi sistem kanallı klima, kanalsız mini klima, duvar tipi/yer tipi/tavan tipi/salon tipi klima türlerinden biri olabilir. BEKO klima servisi markanın tüm klima modellerine hâkim teknik bilgi donanımına sahiptir. Soğutucu sıvı kaçağı, ünite etrafından sızan su, gürültülü çalışma gibi klima şikâyetleriniz veya başka bir klima arıza işareti olduğunda BEKO özel servisi çağrı merkezi numaralarımızdan 7/24 arayabilirsiniz.

Beko Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele