telefon simge resimi
whatsapp ikonu

CNR Teknik Servis olarak, İstanbul'da LG klima servisi konusunda en güvenilir ve hızlı çözüm ortağınızız. Uzman kadromuz ve geniş hizmet ağımızla, klimalarınızdaki tüm problemleri kısa sürede çözmekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan firmamız, garantili onarım ve bakım işlemleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

LG klimalarınızın periyodik bakımları, arızalarının giderilmesi ve montaj/demontaj işlemleri için CNR Teknik Servis ekibimizi tercih edin. Tüm bu hizmetleri uygun fiyatlarla sunarken, zamanında ve eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sektördeki uzmanlığımız sayesinde, sizlere en doğru ve güncel bilgileri aktarmaktayız.

Artık LG klima servisi arayışınıza son verebilirsiniz! CNR Teknik Servis firmamız ile iletişime geçerek randevu almanız yeterlidir. Uzman ekibimiz adresinize gelerek, klimalarınızın sorunlarını anında çözecektir. Bizimle çalışarak hem zamandan tasarruf eder hem de cihazlarınızın ömrünü uzatabilirsiniz.

CNR Beyaz Eşya Servisi firmamızı tercih ederek, LG klima bakım ve onarım işlemlerini güvence altına alın. İstanbul'da en iyi hizmeti sunan firmamızla, klimalarınızdaki tüm sorunları geride bırakın. Ekonomik fiyatlar ile 7/24 saat klima tamiri hizmeti alın.

LG Yetkili servisi olarak klima servis hizmeti 7/24 saat vermekteyiz.

Lg Klima Servisi Bölgeler

Hemen Servis Çağır

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara
Whatsapp

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat
Servis Bölgelerimiz

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele