telefon simge resimi
whatsapp ikonu

İstanbul'da klima servisi arayanlar, CNR Teknik Servis ekibimize güvenle başvurabilir. Miele markalı klimalarınızın bakım, onarım ve montaj hizmetleri için uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize en hızlı ve kaliteli çözümleri sunuyoruz.

Miele Klima Bakım Hizmeti

Klimalarınızın verimli çalışabilmesi için düzenli bakımı önemlidir. CNR Teknik Servis olarak Miele klimalarınıza periyodik bakım hizmeti sağlayarak cihazlarınızın ömrünü uzatır ve enerji tasarrufu sağlarız.

Miele Klima Onarım Hizmeti

Klimalarınızda yaşadığınız her türlü arıza durumunda CNR Teknik Servis ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek problemin kaynağını tespit eder ve gerekli onarımları gerçekleştirir. Uzman teknisyenlerimizle garantili hizmet sunuyoruz.

Miele Klima Montaj Hizmeti

Yeni bir Miele klima satın aldıysanız veya mevcut klimanızı farklı bir yere taşımak istiyorsanız, doğru montaj işlemi için CNR Teknik Servis'ten destek alabilirsiniz. Profesyonel ekibimizle klimalarınızı en uygun şekilde monte ediyoruz.

Miele klima servisi ihtiyaçlarınız için CNR Beyaz Eşya Servisi firmamızı tercih ederek kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet alabilirsiniz. Ekonomik fiyatlar ile Klima tamiri ve klima bakımı hizmeti almak için bizimle iletişime geçin. Bize ulaşarak randevu talep edin ve uzman kadromuzla tanışın. Klima sorunlarınıza elveda deyin!

Miele Klima Servisi Bölgeler

Hemen Servis Çağır

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara
Whatsapp

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat
Servis Bölgelerimiz

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele