telefon simge resimi
whatsapp ikonu

İstanbul'un en güvenilir ve hızlı hizmet sunan CNR Teknik Servis firması olarak, siz değerli müşterilerimize Regal marka klimalarınız için kaliteli ve kesintisiz klima servisi desteği sağlamaktayız. Tecrübeli ekibimizle, klima bakımından tamirine kadar her türlü ihtiyacınıza anında çözüm üretmekteyiz.

Klimalarınızın uzun ömürlü ve verimli çalışması için düzenli bakımının önemini biliyoruz. Bu nedenle CNR Teknik Servis olarak, Regal klimalarınızın periyodik bakımı konusunda da hassasiyetle hizmet vermekteyiz. Unutmayın ki, zamanında yapılan bakımlar cihazınızın ömrünü uzatacak ve enerji tüketimini azaltacaktır.

CNR Beyaz Eşya Servisi olarak, Regal klimalarınızda yaşadığınız arızalar ve problemler için de profesyonel onarım hizmeti sunmaktadır. Yaşanan sorunların teşhisi ve çözümü konusunda titizlikle çalışarak, klimalarınızın kısa sürede yeniden çalışır duruma gelmesini sağlarız.

CNR Teknik Servis firması olarak bizler; müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle, İstanbul'un her noktasına en hızlı ve uygun fiyatlarla Regal klima tamiri desteği sunuyoruz. Arayın, güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen hizmetimizle yanınızda olalım.

İstanbul'da güvenilir ve profesyonel Regal Klima Servis hizmeti sunmaktayız. Deneyimli ekibimizle, tüm Regal klima modellerine uygun servis çözümleri sağlıyoruz. Arızalı veya bakım gerektiren klimanız için bizi arayarak en hızlı ve etkili Regal Servisi desteğini alabilirsiniz.

Regal Klima Servisi Bölgeler

Hemen Servis Çağır

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara
Whatsapp

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat
Servis Bölgelerimiz

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele