telefon simge resimi
whatsapp ikonu

CNR Teknik Servis olarak, İstanbul'da Rubenis Klima Servisi ile başarılı ve güvenilir hizmet anlayışını birleştirerek müşterilerine en iyi deneyimi sunmaktayız. Profesyonel ekibimizle, Rubenis klima bakımı, onarımı ve montajı konularında sizlere kesintisiz hizmet sağlamaktayız.

Rubenis klimalarının performansından ödün vermemek için CNR Teknik Servis'i tercih edin! Uzman kadromuz sayesinde, cihazlarınızın ömrünü uzatırken enerji tasarrufu da sağlayabilirsiniz. Tüm işlemler İstanbul'un her yerinde en kısa sürede tamamlamaktayız.

CNR Teknik Servis olarak güvendiğiniz Rubenis markasının yanında yer alarak, klimalarınızın her türlü sorunlarına çözüm üretiyoruz. Arızalı cihazlarınızı adresinizden alarak, gerekli onarımları gerçekleştirdikten sonra tekrar sizlere teslim ediyoruz. Üstelik sürpriz maliyetlerle karşılaşmadan!

İstanbul'un her noktasına ulaşabilen CNR Beyaz Eşya Servisi ekibimiz ile artık Rubenis klima tamiri için endişelenmenize gerek yok! Hemen bizi arayarak randevu oluşturun ve kaliteli hizmetin tadını çıkarın.

Rubenis Klima Servisi Bölgeler

Hemen Servis Çağır

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara
Whatsapp

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat
Servis Bölgelerimiz

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele