telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Hizmet Verdiğimiz  Sharp  Ürünleri; Süpürge Ütü. Televizyon. Çamaşır makinesi. Kombi. Klima. Bulaşık makinesi. Frın. Ocak. Davlumbaz.Buzdolabı. Mikrodalga. Dvd. Şofben . Kurutma makinası

Tokyo’da 1912 yılında kurulan Sharp Corporation, en eski ve en başarılı tüketici ürünleri şirketlerindendir. Pek çok yeniliği taklit edilen Sharp, klimadan TV’ye, buzdolabından süpürgeye birçok ürün geliştirmiştir. Bu geniş ürün yelpazesi için etkin SHARP servisi de büyük katkılarda bulunmuş ve müşteri memnuniyetini artırmaya odaklanmıştır. 2016’dan beri Tayvan merkezli Foxconn Group’un bir yan kuruluşu olan Sharp, 100 yıldır marka imajını koruyan nadir şirketlerdendir.

SHARP Elektronik Ürünleri Tamir ve Bakım Servisi

Elektrikli ve elektronik cihazların ne zaman bozulabileceğini kestirmek zordur. Bu, her an ve belirsiz bir zamanda olabilir. TV’ler, ses sitemleri, akıllı telefonlar veya fax makinesi olsun, arıza süresinin sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ürünlerinizin en yüksek verimlilikte çalışmasını sağlamak için çalışıyoruz. Sharp TV Servisi veya Sharp teknik servisi ile tüm Sharp marka elektronik cihazlarınızın güvende olduğundan emin olabilirsiniz.

Sharp Ev Cihazları Servisi / Sharp Beyaz Eşya Servisi

Ev cihazları genellikle beklenmedik bir zamanda arızalanır. Doğal olarak, bu rutininizi bozacak aksaklığın hemen giderilmesini beklersiniz. Sharp beyaz eşya servisi ekibimiz, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, ocaklar dâhil, SHARP ev cihazları teknolojisinde yüksek uzmanlık ve deneyime sahiptir. Teknik personelimiz, cihaz hatasını değerlendirebilir ve onarımı için yedek parça gerekip gerekmediği veya ekonomik bir onarımın ötesinde olup olmadığı konusunda optimal önerilerde bulunabilir

Size daha etkin bir organizasyonla hizmet sağlamak için Sharp teknik servis bölümümüzü Sharp klima servisi, Sharp buzdolabı servisi, Sharp ofis servisi, Sharp süpürge servisi gibi birçok birimde çözüm üretmek üzere özelleştirdik. Sharp marka cihazların geniş bilgisine sahip olarak, en yüksek kalitede, en uygun fiyata, zamanında ve güvenilir hizmet sunma taahhüdüne dayanan bir üne sahibiz. Sorunu en kısa zamanda çözmemiz için Sharp özel servisi merkezimizi 7/24 arayabilirsiniz.

Sharp Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele