telefon simge resimi
whatsapp ikonu

İstanbul'da hizmet veren CNR Teknik Servis firması olarak için Sharp markalı cihazların tamirini gerçekleştiriyoruz.

Sharp markalı televizyonlar, beyaz eşyalar ve diğer cihazlar, kaliteli ve dayanıklı yapılarıyla bilinir. Ancak herhangi bir teknik arıza durumunda, cihazınızın onarımını yaptırmak için güvenilir bir teknik servis arayışına girebilirsiniz. İstanbul'da hizmet veren CNR Teknik Servis ekibimiz, Sharp markalı cihazlarınızın tamir ve bakım işlemleri için en doğru adreslerden biridir.

CNR Teknik Servis firmamızın deneyimli teknisyenlerimiz, Sharp cihazlarının teknik detayları hakkında bilgi sahibi olmakla birlikte, son teknoloji cihazlarla donatılmış tam donanımlı bir servis merkezine sahiptirler. Bu sayede, cihazınızın tamir ve bakım işlemlerini hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirebilirler.

CNR Teknik Servis, Sharp markalı televizyonların ekran değişimi, yazılım güncellemesi, bağlantı sorunları, uydu ayarları, görüntü ve ses kalitesi problemleri gibi her türlü sorunu çözebilir. Aynı zamanda Sharp markalı beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı ve montajı da CNR Teknik Servis tarafından yapılmaktadır. Çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolapları ve diğer cihazlarınızın tüm teknik sorunlarına CNR Teknik Servis ekibimiz çözüm sunar.  Sharp marka ürünlerinizin sharp servisi için linke tıklayın.

Sharp Servis Bölgeler

Hemen Servis Çağır

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara
Whatsapp

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat
Servis Bölgelerimiz

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele