telefon simge resimi
whatsapp ikonu

Sharp klima servisi olarak, sharp marka tüm klima cihazlarınızın arızalarında sizlere bakım, onarım ve tadilat hizmetleri vermekteyiz. Arıza kaynağı ne olursa olsun uzman teknik servisimiz sayesinde cihazınızın arızası giderilmektedir. Yeni almış olduğunuz veya yerini değiştirmek istediğiniz klima cihazınızın  montaj işlemlerinde de sizlere montaj hizmeti vermekteyiz.

CNR Teknik Servis olarak, İstanbul'da profesyonel ve güvenilir bir Sharp klima servisi hizmeti sunmaktayız. Cihazınızın bakımından onarımına kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Klimanızın performansında düşüş yaşıyor veya arıza belirtileri mi gösteriyor? Endişelenmeyin! CNR Teknik Servis olarak, deneyimli ekibimiz ile klimanızı en kısa sürede eski haline getireceğiz. Hızlı ve etkili çözümler üretmek için her zaman yanınızdayız.

Bize ulaşarak:

- Periyodik bakım hizmetinden faydalanabilir,

- Arıza tespiti ve onarım işlemleri yaptırabilir,

- Yedek parça temini sağlayabilirsiniz.

Unutmayın ki, düzenli bakım ve doğru servis desteği ile klimanızın ömrünü uzatabilir ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Bu nedenle, klimanızla ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda vakit kaybetmeden CNR Beyaz Eşya Servisi ekibimize başvurmalısınız.

İstanbul'daki en iyi Sharp klima tamiri deneyimini yaşamak istiyorsanız hemen bizi arayın ve randevunuzu oluşturalım!

Sharp Klima Servisi Bölgeler

Hemen Servis Çağır

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara
Whatsapp

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat
Servis Bölgelerimiz

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele