telefon simge resimi
whatsapp ikonu

CNR Teknik Servis olarak, İstanbul'da Vaillant klima servisi alanında uzmanlaşmış, müşteri memnuniyetini ön planda tutan güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışıyla fark yaratan bir firmadır. İhtiyaç duyduğunuz her an profesyonel ekibimizle yanınızdayız.

Vaillant marka klimalarınızın periyodik bakım, onarım ve montaj işlemleri için CNR Teknik Servis ekibimize güvenebilirsiniz. Tecrübeli ekiplerimiz, gerekli bilgi ve donanıma sahip olup, en uygun çözümleri sunarak klimalarınızın verimliliğini arttırmayı amaçlar.

CNR Teknik Servis olarak sunduğumuz hizmetler;

1. Klima kurulumu ve montajı

2. Periyodik bakım hizmetleri

3. Arıza tespiti ve onarımı

4. Yedek parça temini

5. Klima Tamiri ve Klima Bakımı

Klimanızın ömrünü uzatmak ve enerji tasarrufu sağlamak istiyorsanız, düzenli bakım yaptırarak cihazınızın performansından ödün vermemiş olursunuz. CNR Beyaz Eşya Servisi ekibimiz, Vaillant klimalarınız için kaliteli ve kesintisiz hizmet sunarak beklentilerinizin üzerinde bir memnuniyet sağlar.

İstanbul genelinde hızlı ve etkili servis hizmeti sunan CNR Teknik Servis, Vaillant klimalarınız için en doğru adres. Bizimle iletişime geçerek profesyonel hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede dönüş yaparak, taleplerinizi değerlendirecektir.

Vaillant Klima Servisi Bölgeler

Hemen Servis Çağır

Hemen Servis Çağır

444 54 13

Tıkla Ara
Whatsapp

Whatsapp

905464805759

Sohbet Başlat
Servis Bölgelerimiz

Servis Bölgelerimiz

Bütün Bölgeler

incele